PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686575}
7,2 3 683
oceny
7,2 10 1 3683
Mad Max
powrót do forum gry Mad Max

Witam, jestem wielkim fanem Mad Maxa i bardzo chce zagrać w ta grę, ale boję się że 230 złotych to trochę za dużo, warto go kupić ?

ocenił(a) grę na 5
Pan_White

Witaj, powiem tak ja kupiłem grę za 200 zł używaną i dziś sprzedałem za 150 w skupie. Historia dosyć ciekawa, ale bez szału `zadania` poboczne które robimy w 3 lokacjach niczym się od siebie nie różnią, robiąc je u Krwawobrodego zaczynałem się nudzić. Gra z serii przejść i zapomnieć aczkolwiek pościgi i system walki został zaprezentowany w bardzo widowiskowy sposób. Porozglądaj się za używaną, bo jest już ich sporo.
Pozdrawiam

Pan_White

Jak najnowszy film ci się podobał to i gra powinna przypaść do gustu ;] A wersję na PC można już kupićza jakieś 60-70zł. dodam również że nie jest to typowa gra na podstawie filmu, nowa historia, postacie a klimatem i stroną artystyczną nawiązuje do filmu

ocenił(a) grę na 5
Pan_White

Ja bym za nią dał jakieś 5 zł czyli tyle za ile można kupić dostęp do konta na allegro-z którego można pobrać gre i gierczyć bez przeszkód.Mówienie rzeczy w stylu jeśli film ci się podobał to gra też nie ma nic do rzeczy-gra jest tak nudna jak tylko może być mierny sandbox,nie polecam

Skril3x

a czy jest dostępne demo ??

ocenił(a) grę na 5
SaladynPL

Jak repack wazy 4gb to po co demo xd,dem juz dawno sie nie wydaje...

Skril3x

no repack, :/ r
razem z toną śmieci w zestawie

ocenił(a) grę na 5
SaladynPL

chodzi ci o BitCoin meter? ,ostatnio ich nie dają XD,sam mam wersje repack FitGirl i żadnego syfu jak nie było tak nie ma
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones