PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 313
ocen
5,9 10 1 4313
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

SŁABO

ocenił(a) grę na 3

Chociaż słabo to mało powiedziane , zacząłem grać w wersje na PC , ograniczoną do 30 fps , patcha wypościli później który znosi limit i to tyle z pozytywnych żeczy , prowadzenie samochodów to ku#wa jakaś katastrofa nie wspominając o systemie zabijania tutaj podobnie jak w serii assasin rywale tylko czekaja zeby ich odje#ać mnóstwo niedociągnięć no i ta historia na początku o tym rasizmie rozj#bała całkowicie , gra odeszła od tego co było istotne w poprzednich częsciach , szkoda strzępić ryja

ocenił(a) grę na 3
sosa_filmweb

trzeba też dodać że gra to w 90% po prostu kopiuj wklej, i prawie wszystkie misje są takie same. polecam obejrzeć recenzje -
https://youtu.be/wrEMFMXrdZs

sosa_filmweb

W datku jest tak zrugowana że aż dziw bierze że nie wydał jej busoft. Grafikę ma jak GTA SA a wymagania większe niż gta 5 :D Wiem że grafika to nie wszystko ale przy takiej grafice powinna odpalić na teflonie bez ścin :D A ludzie na GTX 1070 mają spadki Fpsów przy full detalach...

ocenił(a) grę na 7
sosa_filmweb

to widocznie wina twojego komputera bo mi działa płynnie przez cały czas 60 fps albo i więcej nie znam sie w sumie na tym klatkowaniu XD ale serio działa płynnie problem jest tylko z butami różnymi ale to już jest na bank kwestia gry a nie sprzętu

ocenił(a) grę na 7
sosa_filmweb

żeczy? prosze niech to będzie troll

ocenił(a) grę na 3
marcin_lendzion

nie no stary widocznie gra ci sie podoba ,spoko , ja jak gdyby spoglądałem przez pryzmat poprzednich części i gier ktore wyszły powiedzmy na przełomie 3 ostatnich lat , a co do klatek to przeczytaj sobie na oficjalnej stronie 1 edycja na komputery była ograniczona do 30fps 3 dni pozniej dali łatke , czytaj ze zrozumieniem , ozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
sosa_filmweb

nie mówie, że mi sie bardzo podoba poprzednie części były lepsze ja mam napewno więcej niż 30 fps teraz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones