filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Najlepsze w
Mario Kart World
Opinie
Mario Kart World
2025
Strona gry
pełna obsada
(19)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Recenzje
(1)
Nagrody
(2)
Forum
wideo
(2)
zdjęcia
(6)
plakaty
(4)
powiązane
(112)
Newsy
(3)
Mario Kart World
/videogame/Mario+Kart+World-2025-10077817
2025
Patryk Pawłowski
8
Cudne nowe traski, wyśmienite mechaniki skoków i jazdy po ścianach, tona rzeczy do odblokowania, a w bonusie do dużej gry open world. Szkoda, że na mapie nie widać które znajdźki się zdobyło, a gra wciska ci do gardła średnie przy zwykłych wyścigach intermissions. Nowy tryb Knockout Tour świetny, ale brakuje opcji tworzenia własnych tras. Nieoszlifowany diament, który mógłby być 10/10, gdyby nie nielogiczne decyzje projektowe. I gdzie jest jukebox?
czytaj dalej
Adam Piechota
8
Jak kontynuować ideał..? Chaotyczny Pro Skater w wielkim (pustym) świecie. Rozszerza horyzonty (wink), zmienia zasady. Cieszę się, że seria pojechała dalej.
czytaj dalej
mikolaj9_03
7
Mario robi wzzzziiii brrrrr
czytaj dalej
Hubert Prucnal
8
Paradoksalnie największym minusem tej gry jest tytułowy otwarty świat, a bardziej tryb Free Roam, który poza pojedynczymi wyzwaniami nie oferuje niczego ciekawego. Poza tym to kawał dobrej gry, szczególnie w multiplayerze.
czytaj dalej
Kacper Kosecki
8
Grałem pół godziny i jestem mistrzem w tą grę w dupę węża
czytaj dalej
Kevin E.
8
wygląda PRZEPIĘKNIE, jest mega dynamiczne, rewelacyjna muzyka i można grać krową #ważne. Knockout Tour fajna nowa rzecz. jak zawsze fajna różnorodność tras, ale przez otwarty świat są mniej zapamiętywalne niż te klasyczne. ocena za jakiś czas pewnie będzie wyższa, bo wiadomo, że Nintendo będzie wypuszczać dodatki przez całą generację, więc za kilka lat to pewnie będzie inna gra.
czytaj dalej
Rafał Skwarek
6
Nie mam mu nic do zarzucenia pod względem rozgrywki, samej przyjemności ze ścigania się. Trasy są kreatywne i kolorowe, muzyka tworzy atmosferę pełnej pozytywności zabawy. Problem leży w projekcie trybów rozgrywki, który jest po prostu bardzo rozczarowujący. I dla gracza single player, i sieciowego rajdowca. System progresji też nie rozpieszcza. Tryb openworldowy mógł być game sellerem, a ma się wrażenie, że sami twórcy w sumie nie widzieli, co z nim zrobić. Całe World mogło być czymś znacznie lepszym. Czy zawinił Miyamoto, czy pośpiech, nie wiem.
czytaj dalej
Marek Daniszewski
6
Typowy średniak, który nie zachęca do dłuższego grania z uwagi na brak jakiejkolwiek progresji czy fabuły.
czytaj dalej
Alan Iwuć
8
To kolejny Mario Kart, niespodzianka! Cudnie się gra, ale jest tu wiele... dziwnych decyzji projektowych. Pogram jeszcze z 30h więcej to będę wiedział.
czytaj dalej
Wojciech Siedlecki
7
Plusy to z pewnością tryb eliminacji, grafa oraz nowe mechaniki które wymagają skilla. Cała reszta jest okej, albo ciut bardziej niż okej.
czytaj dalej
Popularne
The Last of Us Part II
Opinie
The Outer Worlds 2
Opinie
Dispatch
Opinie