Marvel Heroes

2013
6,4 182
oceny
6,4 10 182
74
chce zagrać
{"type":"film","id":664386,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Marvel+Heroes-2013-664386/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Marvel Heroes
  • Kto jeszcze dostał klucz do zamkniętej bety? Ja dostałem i gra zdaje się Bardzo dobra, mimo wielu błędów.

• Dude57 A, i kto dodał PS3 do platform? Gra będzie jedynie na PC.

• bennskyline ocenił(a) tę grę na: 7

Dude57 Ja też dostałem klucz, gra mi się również bardzo podoba

• bennskyline Jaki masz nick? Mój to: GalaxyDude.Dodaj mnie to sobie pogramy następnym razem.

Dude57 ok tylko jak jeszcze będę miał czas bo nie zawsze jestem w stanie grać w beta (niestety :/). Mój nick to Benn i aktualnie gram Hawkeyem

• TheSzoszo ocenił(a) tę grę na: 3

bennskyline slaba ta gierka jak barszcz w proszku

TheSzoszo Słaba, nie słaba, osobiście zupełnie inaczej ją sobie wyobrażałem ale cieszę się że w ogóle powstała, co prawda drażni mnie to że można mieć za darmo tylko jedną postać ale przyjemnie mi się w nią gra

• TheSzoszo ocenił(a) tę grę na: 3

bennskyline za darmo mozna miec wszystkie postacie kupuje sie ze jakies eternity spliters czy jakos tak . przed tym postacie dropily z potworkow bardzo rzadko - ja osobiscie kilka wydropilem miedzy innymi wolverina i black panther - to taki murzynski batman marvela wiec z tymi nie bylo problemu.a teraz z tego co wiem o postacie bardzo latwo. ja natomiast juz w toto nie gram sobie bo dla mnie jest slabe i mialkie spodziewalem sie ze bedzie to cos ala dc - universe a tu taki klops dali