PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664386}
6,3 185
ocen
6,3 10 1 185
Marvel Heroes
powrót do forum gry Marvel Heroes

Kto jeszcze dostał klucz do zamkniętej bety? Ja dostałem i gra zdaje się Bardzo dobra, mimo wielu błędów.

Dude57

A, i kto dodał PS3 do platform? Gra będzie jedynie na PC.

ocenił(a) grę na 7
Dude57

Ja też dostałem klucz, gra mi się również bardzo podoba

bennskyline

Jaki masz nick? Mój to: GalaxyDude.Dodaj mnie to sobie pogramy następnym razem.

ocenił(a) grę na 7
Dude57

ok tylko jak jeszcze będę miał czas bo nie zawsze jestem w stanie grać w beta (niestety :/). Mój nick to Benn i aktualnie gram Hawkeyem

ocenił(a) grę na 3
bennskyline

slaba ta gierka jak barszcz w proszku

ocenił(a) grę na 7
TheSzoszo

Słaba, nie słaba, osobiście zupełnie inaczej ją sobie wyobrażałem ale cieszę się że w ogóle powstała, co prawda drażni mnie to że można mieć za darmo tylko jedną postać ale przyjemnie mi się w nią gra

ocenił(a) grę na 3
bennskyline

za darmo mozna miec wszystkie postacie kupuje sie ze jakies eternity spliters czy jakos tak . przed tym postacie dropily z potworkow bardzo rzadko - ja osobiscie kilka wydropilem miedzy innymi wolverina i black panther - to taki murzynski batman marvela wiec z tymi nie bylo problemu.a teraz z tego co wiem o postacie bardzo latwo. ja natomiast juz w toto nie gram sobie bo dla mnie jest slabe i mialkie spodziewalem sie ze bedzie to cos ala dc - universe a tu taki klops dali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones