PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 520
ocen
8,5 10 1 15520
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

3/10 - ME2\ME3

ocenił(a) grę na 8

Porównując niemal genialną dwójkę do trójki ME to tak zestawić ze sobą Terminatora 2 z T3 hehe Gra leży i i kwiczy. Gameplay niemal zerowy. Zawisiełm przygodę z tym tytułem bardzo szybko.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

mnie sie 3 bardziej podobało niż 2, 2 za krótkie moim zdaniem, w zasadzie gra sie kończy po zrekrutowaniu towarzyszy, może jakby dorobily po tym jeszcze z 10 misji to by to miało sens, ale szlag mnie trafił na zakończenie trójki, także w zasadzie obie są na równym poziomie

ocenił(a) grę na 6
morgana000

"Dwójka" była za krótka? To czemu po przejściu ME2 bez DLC miałam 60h, a po przejściu ME3 jedynie 30h?

ocenił(a) grę na 10
Lellandra

bo ja tak mówie

ocenił(a) grę na 10
Lellandra

''To czemu po przejściu ME2 bez DLC miałam 60h, a po przejściu ME3 jedynie 30h? ''
60h? Musisz byc niezlym retardem,mi przejscie 2 ze wszystkimi DLC zajelo ok 28h.Jesli chodzi o 3 to z lewiatanem i proteaninem rowniez ukonczylem gre w ok 30h jak dla mnie nad obiema grami spedza sie porownywalny czas.

ocenił(a) grę na 10
czosnek_zdrowy_2

U mnie podobnie, ME2 przeszłam w 38h, ze wszystkimi dodatkami, poza tym parę dobrych godzin poświęciłam na samo słuchanie muzyki i podziwianie widoków. Grałam na poziomie hardcore więc z wrogami też jakoś super szybko nie szło...ME3 nie jest takie krótkie, wiadomo że nie jest to Baldurs, żeby grać 200 godzin, ale nie jest to też Wiedzmin 2, który trwa tyle co przejście Call of Duty :P

ocenił(a) grę na 10
ithyphallic90

A no fajnie bylo sobie w kajucie puscic soundtrack z cytadeli i skierowac kamere w gore ku gwiazdom :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
crazy_race

Nie, wszystkiemu co złe stawiam trójki tak po logice :)

STAMiNA

Nie ma takich argumentów być przekonał mnie że Wiedźminowi 2 można postawić trzy, jeszcze sześć czy pięć zrozumiem, ale trzy.. nie, nie.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Wiedźmin zasługuje na 7 co najmniej, ale nie zdziwię się jak ktoś mu obniży ocenę za to, że jest niesamowicie krótki. Jeśli gry RPG mają być tak krótkie jak strzelanki to zabawa traci sens :/ Co do ME3 to już za samą muzykę i klimat powinien mieć co najmniej 7 pkt:)

ocenił(a) grę na 6
ithyphallic90

Klimat? No może... Ale co do muzyki to uważam, że w ME2 była lepsza. :)

ocenił(a) grę na 10
Lellandra

Jak dla mnie muzyka w każdej części jest genialna, ale najlepsza w jedynce, taka mroczna, bardzo klimatyczna. Zupełnie inna niż w dwójce i trójce. W ME3 muzyka jest bardziej epicka,najlepsze kawałki to Leaving Earth, Future for the Krogan, An End Once and For All i Mars :)

ithyphallic90

Tak ... Najlepszy w 1 to Mass Effect 1 - M4 Part 2 (Faunts) jak po zabiciu żniwiarza lecą napisy końcowe [ KLIMAT ].

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones