PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

AWESOME!!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 10

Idealna fabuła, akcja, muzyka, świat, atmosfera,...Najlepsza część ze świetnej trylogii i najlepsza gra RPG w jaką kiedykolwiek grałem.

ocenił(a) grę na 9
p10trek

Gra wyprzedza o kilometr inne fabularne gry akcji z elementami RPG i tylko Deus Ex może się chyba z tą serią równać.
A byłoby jeszcze piękniej gdyby:

- zostawili tryb swobodnego poruszania się po planetach specjalnym łazikiem z jedynki - może i monotonne, ale jakby planety były bardziej różnorodne to dodałoby to grze trochę klimatu i odpoczynku pomiędzy wybuchowymi misjami.
- Menu było bardziej przejrzyste, a dziennik i leksykon byłyby bardziej szczegółowe i poukładane na questy główne i poboczne
- System krycia i osłon bardziej przypominał ten z Human Revolution lub Gears of War - w Mass Effect 3 krycie nie raz szwankowało i było niepraktyczne podczas dużego ostrzału, nieraz zdarzało się przypadkowe wyskoczenie zza osłony prosto na przeciwnika zamiast przemieszczenia się do sąsiedniej blokady.
- opcje dialogowe byłyby bardziej rozbudowane, w trójce widać ograniczenia - wciskając spację Shepard bardzo często prowadzi rozmowy, na które nie mamy żadnego wpływu. w poprzednich częściach nie było to aż tak nagminne.
- No i dosyć smutne zakończenia, brak takiego stricte optymistycznego finału. 8 (

A tak poza tym, to gra niemal idealna. Nie sądziłem, że uda im się wymyślić coś bardziej epickiego w końcówce od dwójki, chociaż ewidentny jest brak takiego gameplayowego rodzynka, jakim w finale dwójki był Long Walk przez bazę Żniwiarzy pod polem biotycznym.

A w ogóle najlepiej jest przejść grę w wersji Ultimate Collectors Edition. Można pokierować dodatkowymi postaciami, postrzelać niezłymi pukawkami, a pakiet misji wydłuża zozgrywkę o ładne kilkanaście godzin.

- <\/> -

ocenił(a) grę na 10
ALittleAnarchist

Zgadzam się z Tobą, ale uważam że zakończenie nie było smutne, tylko bardzo niespodziewane i mi się to akurat podobało, ponieważ dodało to takiej dodatkowej magii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones