PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Kolejne DLC będzie nosiło nazwę "Mass Effect 3: Citadel" i zadebiutuje 5 marca na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Cenę dodatku wyznaczono na 14.99$ (ok. 45 zł) lub 1200 punktów Microsoftu. Krótki opis:
"W przeciwieństwie do poprzednich dodatków, po zakończeniu głównego wątku fabularnego rozszerzenia, będziemy mogli w każdej chwili wrócić do większości nowych lokacji. Największą atrakcją ma być miejski hub, z jakiego dostaniemy się do mieszkania Sheprada, które urządzimy według własnego gustu, kasyna oraz areny walk. Jeżeli chodzi o historię przygotowaną na potrzeby Citadel, twórcy obiecują, że będzie ona wyjątkowo emocjonująca i pozwoli nam lepiej poznać naszych towarzyszy. W przygotowanych na potrzeby DLC scenach i przerywnikach filmowych zobaczymy i usłyszymy, między innymi, Liarę, Garrusa, Kaidana, a także Mirandę oraz ulubionego przez graczy Wreksa."

chelseasoldier1905

Odcinanie kuponów /on/.

ocenił(a) grę na 10
Destr0

Może i tak, ale dziwnie jest wiedzieć, że to już definitywny koniec sagi Sheparda. Jest to ostatnie DLC do trybu single player i BioWare na dobre żegna się nim z Shepardem.

ocenił(a) grę na 10
chelseasoldier1905

Nie wiadomo co zawierać będzie 4 część. Z ciekawości zapytam, masz wykupione punkty BioWare?

transformers

Już oficjalnie zostało powiedziane, że to koniec Sheparda i całej trylogii. Akcja nowego ME będzie dziać się po wydarzeniach z poprzedniczki, z nowym bohaterem.

ocenił(a) grę na 10
Hawkarooney

Jeżeli to będzie sequel to współczuje, bo będą musieli brać pod uwagę przynajmniej 3 zakończenia. Szkoda, że już taki stary jestem i jak wyjdzie ME 3 to ja już na studiach będę.

ocenił(a) grę na 9
transformers

Studenci też w wolnych chwilach czasem sobie w coś pograją :P

transformers

A co mają do tego studia? Ja na swoich mam czasu aż zanadto xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones