PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Co sądzicie o multiplayerze w ME3? Napiszcie swoje odczucia. ;-)

ocenił(a) grę na 10
maximuson

taka calkiem przyjemna horda w sumie malo map, malo typow misji (poza zwyklymi falami przeciwnikow jest tylko eliminacja konkretnych celow, hakowanie oraz przejmowanie punktoemisji fal zniwiarzy) Jak narazie mozna pograć i jest z kim ale obstawiam ze za dwa trzy miesiące niewielu bedzie juz chetnych do gry

kubapol21

Ta, to prawda za mało typów misji jak dla mnie. Ciekawy byłby pojedynek 4 graczy na 4 graczy i inne takie urozmaicenia. Dodatkowo powinien być czat , żeby porozumieć się z kompanami i czasami w poczekalni napisać komuś że nie jest potrzebny ponieważ np. 3 inżynierów w teamie to za dużo a tak to musimy dać znaczek "wyrzuć" a to troszke nie ładnie wygląda.

ocenił(a) grę na 7
maximuson

a nie lepiej zwyczajnie sie porozumiec przez mikrofon?

mortiaris

Wiem właśnie ale powiedz mi jak xD Mam włączony mikrofon i gdy naciskam przycisk odpowiadający za rozmowę i nic się nie dzieje. Możesz mi powiedzieć co zrobić.

ocenił(a) grę na 7
maximuson

klikasz tab mowisz

mi działa

ocenił(a) grę na 7
maximuson

i jak działa?

może masz jakis problem z połaczeniem mikrofonu(sterowniki), albo cos nieuruchomione....

ocenił(a) grę na 9
maximuson

Multi dość fajny ale tylko na początku, po kilku godzinach starałem się już tylko dobić do 100% działań wojennych.
Na pierwszy rzut oka jest dość podobny do tego z GoW, ale wydaję mi się, ze rozgrywka jest bardziej mobilna i trochę szybsza.
Brakuję mi natomiast stawiania wieżyczek i zasieków tak jak w GoWie.

użytkownik usunięty
maximuson

Ja osobiście nie jestem wielbicielem trybu multiplayer a moje doświadczenie kończy się na Half-Life 1... dlatego mam pytanko:

Czy jeżeli nabiję sobie 100% War Assets we wszystkich strefach działań wojennych to czy mam pewność, że mi to nie zacznie nigdy spadać? Znaczy się czy raz osiągnięty poziom 100% pozostaje już taki do końca gry w single? Chciałbym uniknąć sytuacji, że rozpoczęty multiplayer zmusza mnie do ciągłego grania bo spadają statystyki..
Z góry dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) grę na 10

Gotowość wojenna spada codziennie od 1% do 4 % nie wiem od czego to zależy ale tak jest :-D. Praktycznie runda wygrana na bronzie daje Ci około 3-4 % gotowości bitewnej . Jednym slowem gra jest tak skonstruowana ze jesli chcesz miec stale 100% to codziennie conajmniej jedną dwie rundki musisz zagrac. Zaznacze jako ciekawostke ze final gry( misja w bazie Cerberusa) zaczynalem mając 100% gotowosci a po jej zakończeniu tj po około 2 godzinach grania kiedy wbilem do menu głównego miałem juz 99% tak więc gotowość spada nawet podczas rozgrywki singlowej. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 6
maximuson

Moje odczucia? Szybko się nudzi. :)
I uważam, że to chamstwo, że MP wpływa na rozgrywkę w singlu. Nie lubię być do czegoś zmuszana. ;/

ocenił(a) grę na 8
Lellandra

Extended Cut obniżyło próg punktów, potrzebnych do odblokowania pewnej scenki w "czerwonym" zakończeniu. Teraz wystarczy sam singiel (ofc przy odpowiednim podejmowaniu decyzji). Tym samym gra w multi przestała być jedynym wyjściem, a stała się jedną z opcji podbijania puli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones