PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3
ocenił(a) grę na 9
karollo24

Nie, tylko napisy. Ludzie pojechali po dubbing Mass Effect 2 i chyba ktoś przez to stwierdził, że lepiej zostawić same napisy.

ocenił(a) grę na 8
Reven_4

I co nie jest lepiej? Dla mnie tworzy to lepszy klimat! A w 2-kę nie grałem to nie wiem jaki oni tam dubbing trzasneli ale w takiej grze to ciężkie zadanie!

ocenił(a) grę na 9
kalewra

Szczerze moim zdaniem bez tego dubbingu jest lepiej. Można słyszeć oryginalne głosy postaci, a nie jakieś tłumaczenie, które jest tylko interpretacją tłumacza. Bo wszystkiego dosłownie przetłumaczyć się nie da z angielskiego na polski. Poza tym jak ktoś lubi to można poćwiczyć angielski... Ale to tylko moja opinia. Założę, się, że większość ludzi chciałaby dubbing. Wybacz mi ten off-top, ale ta gra fabularnie bardzo dużo traci jak się zaczyna od trzeciej części, chyba, że ktoś nastawia się na to, żeby postrzelać :]

ocenił(a) grę na 8
Reven_4

No niestety nie miałem okazji pograć w dwie poprzednie części a 3-kę po prostu dostałem za free używaną więc czemu miałem nie zagrać? Odpaliłem i jakoś nie czuję się tak bardzo stratny bo i tak gra mnie urzekła, może kiedyś kto wie jak nie będę miał w co pograć ani żadnego pomysłu na żadną nową grę to zakupie MS2.
A tak przy okazji bo ja gram w nią na PS3 ale na PC wydaje mi się że chyba grało by się lepiej!?

ocenił(a) grę na 8
Reven_4

A trailer był po polsku kiedy w innych grach są po prostu napisy i pewnie to zmyliło ludzi którzy myślą że gra jest w pełni spolszczona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones