PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Mam mały problem z panną Chambers flirtuje z nią, byłem z nią na randce u siebie w kajucie i nawet zgodziłem się żeby karmiła mi rybki.
A i tak ginie na statku Zbieraczy (a podobno jest sposób żeby niezgineła)
JAK TO ZROBIĆ I JAK PRZEJŚĆ ME2 ŻEBY KELLY NIEZGINEŁA

ocenił(a) grę na 10
Singkhan

Oczywiście, że jest sposób - wyruszasz przez przekaźnik Omega 4 zaraz po porwaniu załogi (możesz oczywiście robić przeróżne rzeczy na statku, możesz również eksplorować planety w poszukiwaniu surowców, ale nie możesz na żadnej lądować jak np. na Omedze), wtedy cała załoga przeżywa, oczywiście łącznie z Kelly.

ocenił(a) grę na 7
Mauretania

dzięki

Mauretania

Masakra, ja po porwaniu załogi miałam jeszcze dwie niezrobione lojalki... Więc nie dość, że nie poleciałam za nimi od razu, to jeszcze robiłam sobie poboczne zadania na innych planetach. xD Więc prawie wszystkich mi zjadło. Dlatego przechodzę ME2 raz jeszcze, żeby mieć idealnego save do trójki. ^^

ocenił(a) grę na 10
Oni_chan

Nie ty jedna powtarzasz ME 2 :) Ja po pierwszym przejściu myślałem, że się załamie, bo większość członków drużyny mi popadała. Później aż przykro było chodzić po Normandy, bo tak pusto było.

ocenił(a) grę na 9
Blablarzynca

Mi zginął Thane. Przypadkowo.
Kiedy sprawiłam sobie nowy monitor ponad rok temu, zainstalowałam od nowa grę, żeby zobaczyć jak wygląda ;). Przy okazji podjęłam inną decyzję i mam teraz całą drużynę. Jestem gotowa na atak Żniwiarzy :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones