PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Jos Hendriks, jeden z producentów z BioWare potwierdził ostatnio, że DLC o nazwie Omega nie jest ostatnim dużym rozszerzeniem do typu single player. Co więcej potwierdził on też Twitterowe plotki, że prace na tymże DLC już trwają. Nad dodatkiem pracuje aż 9 scenarzystów, więc możemy oczekiwać czegoś na miarę rewelacyjnej Omegi.

ocenił(a) grę na 9
chelseasoldier1905

Rewelacyjnej Omegi? Jak dla mnie Omega to tylko kilka godzin strzelania, nic więcej. Już Lewiatan był dużo lepszy. DLC do ME 2 były dużo lepiej zaprojektowane, Overlord i Baza Handlarza Cieni biją na głowę wszystko.

mrmn

Mi się Omega na przykład podobała właśnie ze względu na to strzelanie. Lewiatan wzbogacił fabułę a Omega była tylko i wyłącznie po to żeby sobie postrzelać.

ocenił(a) grę na 9
patti_4

Tylko właśnie dla mnie ME to zawsze było coś więcej niż strzelanie, może jestem dziwny, ale takie uczucia we ta seria wyzwalała, że przebijanie się przez te legiony wrogów ma sens. A w Omedze to szczere nic mnie nie ochodziło, a najchętniej to oddałbym stację pod panowanie Admirała Pietrovskiego, który moim zdaniem był najlepszym elementem tego DLC.

mrmn

Był mocnym elementem tego DLC ale stacji bym mu nie oddała, moja reputacja renegata by na tym ucierpiała a po co :)? A tak Aria zadowolona a ja mam kolejne punkty renegata.
Ja również lubię fabułę ME, bo jest ona rozwinięta i wszystko trzyma się kupy. A jakby na to nie patrzeć można je uznać za powiązane (luźno bo luźno ale zawsze) bo w końcu w barze rozmawiasz z Aria o odzyskaniu Omegi.

mrmn

A co do bazy Handlarza cieni, to się zgodzę. Jest to moim zdaniem najlepszy dodatek do ME.

ocenił(a) grę na 7
chelseasoldier1905

jak dla mnie cały ten mass effect 3 i jego dlc sa jakies naciagane i "leniwe", jakby niedopracowane bo sami twórcy nie wiedzieli jak to godnie skonczyc, jdnoczesnie skok na kase jak cholera(ja kupiłem tylko orginał, DLC wykombinowałem), watki miłosne nie skonczone(niezaczete też), wiekszosc nie trzyma sie kupy, juz sami fani wymyslili lepsze zakonczenia z tą indoktrynacja sheparda...no nic oby tylko Dragon Age 3 był tak dobry jak poprzednie czesci :)

ocenił(a) grę na 10
chelseasoldier1905

Kolejne DLC będzie nosiło nazwę "Mass Effect 3: Citadel" i zadebiutuje 5 marca na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Cenę dodatku wyznaczono na 14.99$ (ok. 45 zł) lub 1200 punktów Microsoftu. Krótki opis:
"W przeciwieństwie do poprzednich dodatków, po zakończeniu głównego wątku fabularnego rozszerzenia, będziemy mogli w każdej chwili wrócić do większości nowych lokacji. Największą atrakcją ma być miejski hub, z jakiego dostaniemy się do mieszkania Sheprada, które urządzimy według własnego gustu, kasyna oraz areny walk. Jeżeli chodzi o historię przygotowaną na potrzeby Citadel, twórcy obiecują, że będzie ona wyjątkowo emocjonująca i pozwoli nam lepiej poznać naszych towarzyszy. W przygotowanych na potrzeby DLC scenach i przerywnikach filmowych zobaczymy i usłyszymy, między innymi, Liarę, Garrusa, Kaidana, a także Mirandę oraz ulubionego przez graczy Wreksa."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones