PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Może wielu z was mój pomysł się nie spodoba, ale ja bym chciał zobaczyć jeszcze dwie gry, których głównym bohaterem byłby Shepard. Marzy mi się mroczniejszy klimat, otwarty świat i fabuła, która odkupiłaby grzech ostatniej odsłony trylogii. Może nawet Shepard jako banita i antybohater.

ocenił(a) grę na 10
Zathar

To by było ciekawe:) Tylko z kim lub czym walczyłby Shepard? Cerberusa nie ma, Żniwiarzy też, scenarzyści musieliby się wysilić... Ja bym chciała tyle gier o Shepardzie co odcinków Mody na sukces :) Mi się marzy, żeby pokazano w końcu dokładnie Palaven i Thessię, zwiedzić jakieś duże miasta na tych planetach, zobaczyć jak żyją sobie turianie i asari, powinni też w końcu pokazać quarian na Rannoch bez masek i małe kroganiątka na Tuchance:) Uniwersum Mass Effecta jest niesamowite, na pewno zrobią jeszcze jakieś gry, oby o Shepardzie.

ithyphallic90

Może coś w stylu Punishera. Shepard karze tych, przez których stracił wszystko co się dla niego liczyło.

ocenił(a) grę na 10
Zathar

Według mnie pomysł za bardzo oklepany. A o Shepardzie, jak dla mojej skromnej osoby, wystarczy. Ale uniwersum ME ma jeszcze sporo przed sobą, książki, gry, może filmy...

ocenił(a) grę na 10
ithyphallic90

Zgadzam się z tobą w 100%. Oddał bym wszystko tylko po to by dalej móc wcielać się w rolę Sheparda. Jeszcze chyba nigdy się tak nie zżyłem z fikcyjną postacią i pewnie już się to nigdy nie stanie. Dla mnie nie jest ważne z kim walczyłby Shepard ważne jest to aby pokazali jego dalsze losy i pozwolili się nam cieszyć rozgrywką.

ocenił(a) grę na 9
Zathar

Ja też bym chciał to zobaczyć, ale sądzę, że Bioware wprowadzi nowego bohatera. Za bardzo się zakręcili w końcówce ME3, żeby robić dalsze przygody o Shepardzie, a ja osobiście nie chciałbym, żeby kolejna gra działa się przed wydarzeniami w ME3 czyli np pomiędzy drugą i trzecią częścią itp Nie lubię tego, a już to nam zaserwowali w Dragon Age 2. Ale jak macie jakieś fabularne rozwiązania, które jeszcze nie odeślą Sheparda na zasłużoną emeryturę to chętnie posłucham.

użytkownik usunięty
Zathar

Bioware potwierdziło że powstanie gra w uniwersum Mass Effect, ale nie będzie to kontynuacja, a odrębna produkcja, możliwe że już pracują nad tym. Na razie zajmą się rozbudowywaniem trybu multiplayer do ME3 i pracami nad Dragon Age III.

ocenił(a) grę na 10

http://www.cdaction.pl/news-28883/plany-bioware-na-przyszlosc---dlc-z-omega-do-m ass-effecta-3-kolejna-gra-w-tym-uniwersum-i-zupelnie-nowa-produkcja.html

Tutaj jest na ten temat trochę, ja mam nadzieję na grę po wydarzeniach z ME3, twórcy powinni zmierzyć się z tym co namieszali:) No i jeśli nie chcą już kolejnej części z Shepardem, to chociaż milo byłoby spotkać swojego Sheparda, ale nie jako grywalna postać:)

użytkownik usunięty
ithyphallic90

Mi tam ME4 z Shepardem w roli głównej by nie przeszkadzało, tylko teraz jaka fabuła by była :D

Jakby wyszło dlc w którym shepard przeprogramuje przekaźniki tak, aby wysyłały do Żniwiarzy fałszywe sygnały o zagrożeniu i wtedy wszystkie maszyny wskakują do przekaźników, a one tworzą niestabilne korytarze który niszczą ich falami grawitacyjnymi. Ale wątpie w to

Zathar

To nie będzie ME4 tylko gra osadzona w tym uniwersum. Np. Wojna Pierwszego Kontaktu czy Wojny Raknii czy Rewolucje Krogan.

ocenił(a) grę na 10
Zathar

Ja bym z chęcią zobaczył co stało się dalej z Shepardem po tym jak uchodzi z życiem w zakończeniu 3. Od siebie dodam tylko, że samo BioWare powiedziało, że pozostawienie sobie "sejwów" z trójki nie jest głupim pomysłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones