PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Czy wie ktoś może co będzie z moimi towarzyszami z Mass Effect 2 czyli:

- Jack (Subject-Zero)
- Jacob (choć on mnie mało interesuje)
- Legion (on będzie chyba w jakiejś misji)
- Thane Krios
- Grunt
- Mordin Solus (on będzie chyba w jakiejś misji)
- Samara
- Miranda (ona będzie chyba w jakiejś misji - podobno)


Wiem tyle, że ze stałej ekipy Sheparda będzie Garrus Vakarian i Tali'Zorah vas Neema

A co z resztą:

Tak szczerze najbardziej mnie interesuje JACK, bo nic o niej nie słychać tymbardziej, że Subject Zero jak pamiętamy z ME2 nienawidzi Cerberusa. A jeśli będzie to, czy nadal będzie łysa czy może jednak będzie miała w ME3 włosy (było by super). Była to zarazem dziwna oraz interesująca postać.

ocenił(a) grę na 10
Singkhan

Ja liczę na to, że wszystkich zobaczymy, może jakieś pojedyncze misje, lub tylko rozmowa z starym żołnierzem z drużyny.

Singkhan

Ja marzę o zobaczeniu Mirandy, za to Jack jakoś mnie nie zaciekawiła.

ocenił(a) grę na 7
montezuma_wielki

Jest bezczelna i konkretna.
Poprostu się nie...
Jest poprostu inna....

Singkhan

Jack ma się pojawić, mało tego. Ma przejść jakąś wewnętrzną transformację= stanie się ponoć pokorniejsza i mniej porywcza.

Zathar

O NIE!! Taka metamorfoza wyjdzie jej na złe. To już nie będzie Jack.

ocenił(a) grę na 9
montezuma_wielki

No, to się dopiero okaże. Jeśli Bioware dobrze zagra, mogą stworzyć niesłychanie interesującą postać (vide Vicona).
Co do postaci: Mordin pojawi się na pewno, na YT jest misja z jego udziałem, chociaż nie wydaje mi się, aby miał się przyłączyć do załogi (poprawić jeśli się mylę, a bardzo bym chciał).
Ogólnie będzie też kilka nowych postaci, ale zerkając na wachlarz charakterów postaci w dwójce, poprzeczka ustawiona jest dość wysoko. Warto wspomnieć chociażby Mordina, Samarę, Jack, Legiona, Morinth... to tylko te imo najciekawsze.

ocenił(a) grę na 10
Azearoth

UWAGA SPOILERY! CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Zaznaczam również, że informacje pochodzą ze skryptu, który wyciekł do sieci jakiś czas temu - od tamtego czasu niektóre rzeczy mogły się zmienić, ale akurat informacje o postaciach są bardzo prawdopodobne. Celowo nie opisuję dokładniej misji z postaciami, sama również nie wiem wszystkiego ; )

- Jack zostaje nauczycielką, pracuje w ramach projektu Podniesienie w Akademii Grissoma (szkoła dla biotycznych dzieci), z tego co mi wiadomo wstąpi również do armii Przymierza. Nie będę wchodziła w szczegóły misji, w której będzie nam dane ją spotkać, ale wskutek naszych działań Jack może zginąć. Romans jest kontynuowany, Jack nie powraca na stałe na Normandię. Tutaj możecie sobie zobaczyć jak Jack będzie wyglądała w ME3, moim zdaniem cud, miód i orzeszki: http://24.media.tumblr.com/tumblr_lw6ftw835u1r4c2rvo1_500.png (niestety nie mogłam znaleźć obrazka w lepszej jakości)
- Jacob nie powróci do składu, prawdopodobnie nie będzie z nim żadnej misji. Mało tego! Jeżeli ktoś (hahaha, są tacy?) zdecydował się na romans swojej FemShep z tym osobnikiem biedna pani komandor zostanie postawiona przed faktem dokonanym - Jacob, mówiąc nieelegancko, zrobił dziecko swojej byłej dziewczynie (prawdopodobnie będąc z Shepard!) i po prostu z nią zostaje. Ot, taka postać epizodyczna najprawdopodobniej.
- Legion pojawi się w trakcie rozwiązywania konfliktu na Rannoch, pojawi się bez względu na to, co stało się z nim w ME2 (jeżeli zginął jego 'program' przeniesie się do innej platformy i niestety nie będzie on pamiętał Sheparda, tudzież Pani Shepard). Na skutek naszych wyborów postać może zginąć.
- Na temat Thane'a nie ma jednoznacznych informacji, ponieważ dwie wersje skryptu bardzo się ze sobą kłócą i ostatecznie nie wiadomo jaką rolę odegra on w trójce oraz czy zostanie wyleczony z zespołu Keprala. Wiadomo tylko na pewno, że się pojawi oraz że romans z ME2 będzie kontynuowany.
- Grunta spotkamy z tego co pamiętam na Tuchance, gdzie spotkamy "przyjaciółkę z Noverii" prawdopodobnie wraz ze słodkimi dzieciątkami. Na skutek naszych wyborów Grunt może zginąć.
- Mordin pojawi się w misji na Sur'Kesh, która będzie chyba dostępna do rozegrania w demie, które wyjdzie już niebawem. Na skutek naszych wyborów postać może zginąć.
- Samara pojawi się w misji na Thessi (rodzimej planecie asari), spotkamy również jej dwie pozostałe córki. Zależnie od naszych wyborów postać może zginąć.
- O Mirandzie już Ci chyba pisałam, prawda?

ocenił(a) grę na 7
Mauretania

Super i dzięki. A co do Jack cud miód i malina

Singkhan

Wielka szkoda, że nie będzie Legiona jako towarzysza do wyboru. Moja ulubiona postać. Na pierwszy rzut oka kolejny z wielu gethów. Przedstawia się, jako niczym nie wyróżniająca się zbiorowa osobowość. W tle rozmowy jednak umieszcza, że jest jednostką inną od standardowych gethów, bo stworzoną do autonomicznego działania. Na dodatek przyczepia sobie kawałek starego pancerza N7 należącego do Sheparda, co wskazywałoby na to, że jest bardziej uduchowiony i sentymentalny niż ktokolwiek by sądził...
W grze wyposażony w snajperkę Gethów specjalnie dla niego opracowaną Zwiastuna Zbieraczy rozwala po 2 strzałach. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones