PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Wieści o filmach i DLC

ocenił(a) grę na 10

W zasadzie nic konkretnego:

Cytuję:

- Planujemy wspierać Mass Effect 3 przez pewien czas, ponieważ, jak sądzę, ludzie będą mieli mnóstwo zabawy z multiplayerem. Zamierzamy wspierać ten tryb nową zawartością - zapowiada za pośrednictwem łamów CVG Casey Hudson. - Mamy też naprawdę dobry plan w zakresie DLC. Podobny mieliśmy w przypadku Mass Effect 2 - będą zatem nowe przygody i nowe rzeczy do robienia - wyjawia.

To na początek, a co dalej? - Musimy po prostu zaczekać i wtedy zobaczymy - ucina Hudson. Ale Mass Effect to nie tylko gra. - Nieustannie współpracujemy z Dark Horse w kwestii komiksów, trwają też prace nad filmem fabularnym w uniwersum. Mamy również film animowany - produkcja dobiega końca i już niebawem ujrzy on światło dzienne. Już teraz wygląda fantastycznie - zapewnia Hudson.

- Wszystkie te rzeczy przedstawiają różne płaszczyzny ogólnej linii fabularnej, ale zawsze dzieje się to w obrębie historii przedstawionej w trylogii. Kiedy zatem fani sięgają po powieść, komiks lub film, widzą część tej samej opowieści, która jednak ukazuje szczegóły, jakich nie jesteśmy w stanie przedstawić w grze - wyjaśnia.

Mass Effect 3 zadebiutuje w Polsce 8 marca. Dziś wypowiedzi Caseya Hudsona pojawiły się już na naszych łamach. Przedstawiciel BioWare'u zapewniał, że gracze nie powinni się niepokoić koniecznością posiadania konta na platformie Origin.

Źródło: gram.pl

Ładnie: gry, komiksy, książki, filmy fabularne i animowane... Trzeba przyznać, że z komputerowej Space Opery zaczyna robić się marka porównywalna do Star Wars :)
Jestem w tyle, jeśli chodzi o komiksy, bo książki czytałem (bodajże dwie się do tej pory ukazały), ktoś może podpowiedzieć czy warto do nich sięgnąć?

ocenił(a) grę na 9
Sherem

Dzięki za newsy.
Czytałam jeden komiks, który wydano w Polsce w związku z "Mass Effect 2" - "Odkupienie", ale nie był on jakiś świetny. Dla fana tej serii to raczej taki dodatek, opowiadający o tym co działo się po zniszczeniu Normandii, a dokładniej zanim Shepard powrócił do akcji po rekonstrukcji jego ciała, i co się stało z Liarą zanim znalazła się na Illium.
Reszty komiksów z tej serii Dark Horse nie opublikowano w Polsce, więc ja nie miałam przyjemności się z nimi zapoznać.

ocenił(a) grę na 10
Sherem

Co do animacji, to mogliby pokazać kilka zdjęć. Jestem ciekaw, jak im to wyjdzie, bo w zasadzie, to żadnych szczegółów dotyczących bajki nie znam.

ocenił(a) grę na 10
Blablarzynca

Próbowałem wygrzebać coś z googli, ale nic z tego :] Trzeba czekać. Możliwe że po premierze ME3 ukażą się jakieś nowe informacje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones