PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 528
ocen
8,5 10 1 15528
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Przeszłam Mass Effect 3, sprawdziłam wszystkie zakończenia i muszę przyznać, że za bardzo nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii i zarzutów, że zakończenie pisali na kolanie. Ok, też miałam nadzieję, że Shepard przeżyje, ale czy to jedyny powód nienawidzenia tego zakończenia? To, że Shep nie przeżywa?
Ja rozumiem te zakończenia tak, że wojna jest już tak - nazwijmy to - poważna, że nie ma miejsca na zabawę (nie patrzeć na DLC Cytadela) i martwienie się kto przeżyje, a kto nie, czy Shep przeżyje, czy nie. Zresztą jak można zobaczyć w końcówce, widzimy, że Shep jest ledwo żywa/y, umiera i zostało jej/mu niewiele czasu. W takim momencie wątpię, czy główny bohater przejmowałby się czy wyjdzie z tego cało, chciałby po prostu skończyć to piekło i powstrzymać Żniwiarzy. Samo to, że w Czerwonym zakończeniu Shep przeżywa wybuch i upadek z orbity jest nieco naciągany tak, żeby fani nie marudzili, że nie ma żadnego sposobu na uratowanie Shep.
Owszem zakończenie mogłoby być lepsze, ale nie jest aż tak strasznie tragiczne, widywałam dużo gorsze. Więc jestem ciekawa co Waszym zdaniem mogłoby być lepiej zrobione w zakończeniach i jak Waszym zdaniem powinno wyglądać zakończenie, oraz co Wam się nie spodobało.

P.S: Przeszłam to z rozszerzonym zakończeniem, więc nie wiem jakie było pierwotne.
P.P.S: Tylko bez chamskich wypowiedzi!

ocenił(a) grę na 10
Aurona

A więc tutaj schował się ten temat! Wiem, jest zdublowany, więc jeśli się da kopie tego tematu do usunięcia.

ocenił(a) grę na 10
Aurona

Ta kopia też do usunięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones