PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611181}

MOHF

Medal of Honor: Frontline
7,6 504
oceny
7,6 10 1 504
Medal of Honor: Frontline
powrót do forum gry Medal of Honor: Frontline

Piękną muzykę ma ta gra!

użytkownik usunięty

Muzyka to największa zaleta tej części MOH'a. Ścieżka dźwiękowa jest naprawdę piękna! Daję troszkę naciągane 8/10 z sentymentu.

ocenił(a) grę na 10

muzyka piękna.Ja daje 10/10.Chociaż czasmi gra wkurz,ale takie gry z tych lat mają moc ,a nie teraz co rok wychodzą jakieś ze 3,4 nowe strzelanki.

ocenił(a) grę na 8
dankac

Ja się co do 8/10 zgadzam. Niektóre misje i miejsca są za ciemne i nic nie widać

ocenił(a) grę na 8

Dziś kupiłem sobie tą gierkę w punkcie skupu gier konsolowych za 15 złotych i gdy usłyszałem ponownie te kawałki z MOH:AA to, wybaczcie , prawie się spuściłem.

Ta gra, w erze tych wszystkich modern shooterów z regeneracją życia i ciągłego prowadzenia za rączkę, jest jak kubeł zimnej wody. W pierwszej misji na starcie nie wiedziałem co robić i biegałem po plaży Omaha jak popieprzony ^^

ocenił(a) grę na 7

masz rację wg. mnie najlepsza ścieżka dźwiękowa jest w misji "Arnhem Knights" a wielkim minusem jest to o czym wspomniał Haypapa czyli to że niektóre miejsca są za ciemne

ocenił(a) grę na 9

Muza arcydzieło. Kiedy trzeba pompatyczna ,innym razem ckliwa , subtelna. Naładowana żołnierskim patosem , nostalgią , smutkiem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones