PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611569}
7,6 8 209
ocen
7,6 10 1 8209
Metro 2033
powrót do forum gry Metro 2033

ta gra ma 60 miejsce w rankingu światowym ? to jest poniżające tak samo jak nie wysokie miejsce serii Stalker

ocenił(a) grę na 9
mikolaj15

Może dlatego, że ta gra jest sporo lepsza od Stalkera?;)

Dealric

Metro nie dorasta do pięt Stalkerowi ( grałem i czytałem Metro) . Stalker ma jedyny niepowtarzalny klimat, , ta niepewność kiedy wchodzisz c ciemny kat, te odgłosy , ach poczułem sentymentalna łezkę. Stalker to nie gra to styl życia . A po za tym twórcy metra byli twórcami Stalkera Cienia Czarnobyla.

Dealric

Jeśli podobało Ci się Metro , a nie grałeś w Stalkera. To za graj w niego dam sobie odciąć głowę że po zakochasz sie w tej grze .

ocenił(a) grę na 9
mikolaj15

Grałem w pierwszą i trzecią część. Wciąż zdecydowanie wolę Metro.

Dealric

Nie rozumiem dlaczego , metro nie ma tego klimatu co stalker. Nie ma dużo broni , anomalii , mutantów, pancerzy jest mniej realistyczne Podaj mi wg ciebie w czym Metro jest lepsze .

ocenił(a) grę na 9
mikolaj15

Dlaczego wolę hmm.
Przede wszystkim ze względu na historię i fabułę, które są bardzo mocną stroną gry. W Stalkerze to mimo wszystko jest takie tło, żeby było.
Poza tym sam zamysł mi bardziej odpowiadał i większy w stosunku do stalkera realizm. Dla mnie to Metro tutaj wygrywało (na najwyższym poziomie trudności),
Niewielka liczba broni czy rodzajów przeciwników w szczególny sposób mnie nie bolała, bo grałem bardziej po to by poznawać historię, która była na tyle dobra, że z miejsca sięgnąłem po książkę:)

Dealric

Co do fabuły to się nie zgadzam.
Stalker miał lepsze zakończenia ( szczególnie te prawdziwe w których mogłeś dostać się do ukrytego laboratorium). Do Stalkera jest od groma modów które pozwalają Ci dokładniej i bardziej szczegółowa poznać fabułę.
Stalker jest bardziej nieliniowy. Nie krytykuję Metra bo czytełem książkę która była genialna ( aczkolwiek lepszy był Ołowiany Świt gorąco polecam). W Metrze denerwuje mnie liniowość W Stalkerze możesz poczuć ten postapokaliptyczno radziecki klimat. Wieczorki przy butelce wódki zagryzanej kiełbachą ; ]. W stalkerze na każdym kroku czuło się strach i tajemniczość.

UWAGA SPOJLER !!!!!!!!!!!!!.




Genialny był element kiedy po spotkaniu Przewodnika 9 po odebraniu dokumentów z Agropromu kontaktujesz sie z Doktorem który ujawnia twoją tożsamość ,to że jesteś Strielokiem. Możliwości eksploracji ZONY są niesamowite a metro bądź co bądź ma bardzo ograniczona możliwość zwiedzania . Stalker jest dłuższy ( a Zew Prypeci ma bardzo ciekawe misje dodatkowe).


Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones