PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611569}
7,6 8 209
ocen
7,6 10 1 8209
Metro 2033
powrót do forum gry Metro 2033

Jak oceniacie? Wg mnie świetne uniwersum chociaż wolałbym bez mutantów i anomalii.
Wiem, że jest "Droga" ale jednak wojna atomowa to wojna atomowa czyli 100% realizmu
(choćby udawanego).

Sama historia też ciekawa (najlepiej mi się czytało fragmenty opowiadające o momencie
wybuchu bomb i akcji ewakuacyjnej - miodzio, szkoda że tak niewiele ich było).

Natomiast sam styl pisania budzi czasem zastrzeżenia tylko nie wiem czy to wina autora czy
kulawego tłumaczenia. Momentami miałem wrażenie, że to jakiś początkujący pisarz :P W
dodatku autor chyba przemycał swoje poglądy do powieści i robił to dość siermiężnie.

Oczywiście czekam z utęsknieniem na porządny film.

To wbija mnie w ziemię: http://www.youtube.com/watch?v=mON5WmA5REk&ytsession=tbTjCdAKk0jZXnN-WQwPc3zjp-t s-0Z4Z5B3OgUDNzZivMGWqZRMmyMxNrUIC6kaa8Je-cod-VpJL_Hhx2AKKIgoOCnsdZeR4MLtoO7koZC kVflQoU-pq7hsiIFm8DYuBCD_5HXByJ-HDjb7mFQrSoJP0rTX0tdWiHY86IU1y0GLRxDpzSbwC8buiXD HEMvgF7_prUsFAtt2oVqzjrEqnhstUu4PYZR25kgUVpGIZVGgfyDPgWIrml1AXlw3CMqVNZzXjo5gyNU db2GDV3IDiDGSUqWVz5ySohkR3G4KQWTsCf9aJ8whl_bm6idZk4vmvl6ls5Fbkei3iQuIpTp62lyMWod UQXQJI7m59itRMTT9gdwqcaY3dRAkbgCbcdB_eY48xgu2zA6ufhKYG7SxnCfFJlA0wypgYlJcQ9Dmjxb l8IEfSUGEeOshdjG9QUbkROwjPEl_p8Z2Lkk6lEBvarLCDzqOOXZKppOma1MVxYV1nQ79Z6aNzjjN_1Z 2zQKb2aWAhMJwzjRrtFRQUlfDc9rq1xiaggnyOrFf7gooOBkDAvXlAu5jLUWqUc-lZhbEbBdl9GGNpH_ mWhAAej8QJHLwSn0M69cH53QgLyyD4hkIQLWFkvMu9InSglKWWPF3xre2EoiLjnZ8epz_0GSF5kNvsn1 WDl11QCJooZzAYzwajP3R871e7yTvzAFgoOjb

dokładnie to mnie interesuje - ukazanie samej apokalipsy. A gdyby pokazali jej genezę to już byłby dla mnie majstersztyk.

wloczykij_7

"Momentami miałem wrażenie, że to jakiś początkujący pisarz :P"

Przecież Głuchowski to jest początkujący pisarz.

ocenił(a) grę na 9
wloczykij_7

Chce przeczytać książkę i zagrać w grę. Problem w tym, że nie wiem czy wytrzymam z przeczytaniem zanim zagram. Pytanie brzmi czy przejście gry przed przeczytaniem książki będzie błędem?

Roshigdz

z tego co wiem to grama sienijak do ksiażki nie liczac jedynie tego że nazwa bochtera jest ta sama

proponuje ksiazki kture sa w universum
Andriej Diakow - Uniwersum Metro 2033 Do światła
Szymun Wroczek - Piter
Diakow Andriej - Uniwersum Metro 2033 Tom 4 - Do Światła
Diakow Andriej - Uniwersum Metro 2033 Tom 5 - W Mrok

użytkownik usunięty
Roshigdz

ki cziort ją oceniłeś jak w nią nie grałeś :D

ocenił(a) grę na 9

bo mam szósty zmysł i wiem jaka będzie zanim w nią zagram :P

użytkownik usunięty
ocenił(a) grę na 10
Roshigdz

Nie wiem czy już do tego czasu czytałeś i grałeś w grę, ale dla potomnych co by mieli podobne pytanie odp. jest bardzo prosta. Gra to zasadniczo streszczenie książki.

ocenił(a) grę na 9
Satan1349

To jak to jest? Kolega Baal mówi inaczej.

Gra świetna, zdziwiłem się gdy wczytując tak sobie ostatni save jednym przypadkowym strzałem odkryłem inne zakończenie.

ocenił(a) grę na 10
Roshigdz

Kolega Baal za dużo pije ;p

Wiadomo jednak, że "dobre" zakończenie to alternatywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones