PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000580}
6,8 134
oceny
6,8 10 1 134
Midnight Fight Express
powrót do forum gry Midnight Fight Express

Bardzo dobra bijatyka. Wrażenie robią animacje walki - są niezwykle płynne, zróżnicowane i widowiskowe. Widać, że twórcy przywiązali do tego wagę i dopracowali ten element niemal do perfekcji. Walczyło się naprawdę soczyście i satysfakcjonująco.
Poza tym na plus mamy fajnie stylizowaną grafikę, bardzo dobrą muzykę i audio. Sterowanie nie sprawiało mi problemów, choć na padzie gram bardzo rzadko. Technicznie gra jest również dopracowana - chodzi płynnie, w miarę szybko się wczytuje i nie zacina, nie natrafiłem też na jakikolwiek błąd (GamePass).
W grze mamy niewiele ponad 40 krótkich poziomów. Tutaj mam pierwsze zastrzeżenie - są aż za bardzo krótkie. Trwają przeważnie 5 minut (pod koniec gry są już nieco dłuższe, choć to też zasługa tego, że przeciwnicy są coraz trudniejsi). To sprawia, że gra zajmuje na jedno przejście około 3-4 godziny. Jednak jak ktoś woli, może śrubować rekordy na danym etapie/rozdziale - w końcu są rankingi lub je perfekcyjnie kończyć. Na pewno wydłuży to rozgrywkę.
Z innych plusów warto wspomnieć o rozwoju naszego bohatera - wraz z postępami odblokowujemy nowe ciosy i umiejętności, które znacznie ułatwiają nam wysłanie na tamten świat przeciwników. Do tego mamy prostą customizację postaci (ubrania).
Jednym z największych minusów jest wybijanie z rytmu przez ciągłe teksty drona czy postaci niezależnych, które z czasem irytowały, przeszkadzały i w większości były kompletnie niepotrzebne. Przez to gra cierpiała na dynamice. W końcu chcę w bijatyce obijać przeciwnikom mordy a nie co chwilę czytać czy przewijać teksty, szczególnie, że fabuła nie jest odkrywcza, tylko jak to bywa w tym gatunku, jest wyłącznie pretekstem do tego, by obić komuś dupsko. Przy krótkich poziomach naprawdę te wtrącenia raziły.
Jednak mimo wszystko dostałem bardzo dobrą grę i bijatykę. Warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones