PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612011}
6,7 3 189
ocen
6,7 10 1 3189
Might & Magic: Heroes VI
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VI

8/10

ocenił(a) grę na 8

Ocena oczywiście nie zmienia faktu, że "dwójka" była najlepszą częścią ale ze szczerością przyznam, że VI jest na drugim miejscu : ) polecam

pachomir

Dobrze słyszeć o VI ale zastanawia mnie ta "dwójka", ostatnio czytałem, że to "czwórka" była naj. Ja wciąż miło wspominam "trójkę" no i w nr 5 też grało się z przyjemnością.

ocenił(a) grę na 8
finallyh

Dwójka z sentymentu. Była to pierwsza moja gra strategiczna na PC :) Czwóreczka moim zdaniem najcieniej wypadła z kompletnie inną oprawą. Ledwo co wpadła mi w łapy ta część, a już wracałem do "trójki", która jest moim zdaniem na III miejscu, ponieważ wprowadzono tam mało nowości - kopia II-ki, z trochę innymi stworami.

użytkownik usunięty
pachomir

Dwójka była również moją pierwszą strategią. Co do czwórki to daj jej szanse, ja na początku też ją odrzuciłem i wróciłem do trójki ale po kilku latach do niej wróciłem i obecnie głownie w nią gram, choć oczywiście trójka i dwójka lepsze.

Jak dla mnie czwórka była dnem, dwójka wisiała nad przepaścią, a trójka stała na szczycie góry. a co do szóstki to umrę jak nie zagram.

aidualk1

Witam !!

Piszę zupełnie nie w temacie, ale cóż przepraszam. Chciałbym się poradzić gdyż użytkuje grę już tydzień i musiałem ją instalować 2 razy. Gram 3 dni i wyskakuje mi raport o błędach podczas uruchamiania jej. Proszę o pomoc, bo już nie mam sił aby instalować ją po raz kolejny

miki_79

Dodam jeszcze że mam starą część gry ( 5 ) i mój komputer spełnia wymagania systemowe może nie na maksa ale na średnia to i owszem.

ocenił(a) grę na 8
miki_79

miki_79 - jeśli to kopia to ściągnij innego cracka (np.: z gamecopyworld) i zwróć uwagę czy wkleiłeś go do katalogu "bin" a nie głównego katalogu z grą. Poniżej masz cracka, który umożliwia grę na innych kartach graficznych niż wymaga gra.
"Heroes.of.Might.and.Magic.V.crack.para.GeForce.MX.440.rar" wpisz to w wyszukiwarkę
Jeśli oryginał to ściągnij najnowsze sterowniki - teraz na stronach producentów są automatyczne narzędzia do wykrywania potrzebnych sterowników na dany komputer. Gra powinna śmigać bez problemu. Na stronie HOMM powinny też znajdować się ewentualnie jakieś wskazówki :)
Cheers!

ocenił(a) grę na 8
pachomir

a jeśli powyższe nie pomoże to ściągnij najnowszy update i cracka skonfigurowanego pod ten update :)

pachomir

dzięki spróbuje to zrobić ( mam oryginał ) ;)

ocenił(a) grę na 2
finallyh

Jak dotąd jest 3 >>>> 5 >>> 1 > 2 > 4

ocenił(a) grę na 4
pachomir

wg mnie to najgorsza cześć, ale to moje zdanie

ocenił(a) grę na 7
pachomir

ja takze uważam H6 za bardzo dobra gre, sam system rozwoju bohatera, którym mozemy dodawac mu umiejetnosci wspierajacych królestwo lub sabotazu jest brdzo dobry...jedyne co mnie boli to brak balansu, z tego co zauwazyłem nie opłaca sie grac bohaterem magiem offensywnym bo czary sa bardzo słabe, cała gra opiera sie na mocy jednostek nie magii...
H4 jest bardzo niedoceniana czescia, ale sam spedziłem przy nim nie mniej czasu niz przy H3. Jak dla mnie:
I.Heroes 3
II. Heroes 4
III.Heroes 6

ocenił(a) grę na 7
pachomir

Powiem najlepiej jak potrafię.
Jestem już trochę starszym graczem i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że każda część herosów jest naprawdę fajna. Każda ma to "coś", w każdą gra się przyjemnie i fajnie, że tyle jest różnic w tym, że ktoś pisze, że dla niego jedna część lepsza, dla innego inna. To tylko potwierdza, że wszystkie były udane. Bardziej lub mniej ale udane.
Jedynka była piękna, zakochałem się w niej od razu mimo śmiesznej grafiki.
Dwójeczka była krokiem zdecydowanie krokiem naprzód.
Trójka jest osobiście moją ulubioną częścią więc składam przed nią pokłony ;-)
Czwórka to coś zupełnie innego ale dla mnie to również bardzo ciekawa część.
Piątka to krok w przód jeśli chodzi o grafę.
Szóstka jest moim zdaniem po prostu ładna i równie przyjemnie się w nią gra.
Nie grałem jeszcze w siódemkę ale wszystko przede mną :-)

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones