PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612011}
6,7 3 191
ocen
6,7 10 1 3191
Might & Magic: Heroes VI
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VI

Lord Haart żyje w tej części podczas gdy został zabity w trójce jako nieumarły?
Wytłumaczy mi ktoś? :P

Bloodbane

Akcja gry toczy się 400 lat przed wydarzeniami z Heroes V, więc pewnie także przed Heroes III.

Simon0725

Aha, ale o ile się orientuję, to najwięcej w 6stce jest nawiązań do 5tki a obydwie te częsci dzieją się w świecie Ashan. Częsci 1-3 (gdzie właśnie wystepował Lord Haart np) działy się na Antagarichu, który został zniszczony podczas Rozliczenia. Chodzi mi o to, że 5 i 6 rozgrywają się w innym świecie, o ile mi wiadomo.

użytkownik usunięty
Bloodbane

no tak ale np. w piątce miałeś artefakty typu "płaszcz SANDRO" ... więc co sam płaszcz się teleportował ?! z czego można by wysnuć wniosek że można się "przedostać " z jednej krainy do drugiej.

No Sandro akurat był w każdej czesci i tak jak Crag Hack jest nieodłączną ikoną tej serii. :)

Bloodbane

Po prostu po samobójstwie, jakim była dla serii czwórka, postanowiono nie ciągnąć już dalej Antagarichu i spalić za sobą wszelkie mosty. Nie da się stworzyć sequela, który kompletnie nie nawiązuje do wydarzeń części poprzedniej. A że czwórka pomysł rozliczenia kompletnie się nie przyjęły, postanowiono zacząć od nowa.

I tak mamy zupełnie nowy świat Ashan. Kompletny reset uniwersum. Po prostu chciano spalić wszelkie mosty za spapranym czwórką Antagarichem-o przepraszam, zastąpionym nim Axeothem. Wszystkie postacie w Ashan to postacie inne. Zbieżność imion to po prostu oczka puszczane do fanów.

użytkownik usunięty
Ketosz

mi się wydaje że zmiana krainy była wywołana zmianą producenta (do czwórki było 3DO ale potem zbankrutowało i prawa autorskie kupił Ubisoft) i postanowił stworzyć nową krainę i nową fabułę, która nie nawiązuje do poprzednich części aby nie było jakiś "niedociągnięć" związanych z fabułą i pomyłek które by nie zgadzały się z historią poprzednich części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones