PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612011}
6,7 3 191
ocen
6,7 10 1 3191
Might & Magic: Heroes VI
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VI

Zamki

ocenił(a) grę na 8

Ehhh...Boże, dlaczego w kolejnych częściach heroesów nie ma Cytadeli, tatalii, gorgon :(

ocenił(a) grę na 6
Borhile

Bo każdą część chcą coraz bardziej przekombinować... to się innowacyjnością nazywa, co mnie zresztą nieco wkurza. Grafika jest fajna, ale im więcej udziwnień tym mniej się czuje powiązanie z poprzednimi częściami. Świetnym projektem było Disciples III, znakomita grafika, fizyka w walce etc. Ale niestety masa błędów.
Gdyby tak zrobiono część III herosów z tak nowoczesną grafiką jak z Disciples III ale NICZEGO nie zmieniając poza tym, jedynie dając nowe życie fizyce w grze i grafice a całą resztę pozostawiając, byłoby super! Ja bym kupił taką grę choćby za cenę okrzykniętego w ostatnim czasie Diablo III...

ocenił(a) grę na 8
khazad7_2

zgadzam się z tym że za bardzo kombinują, gram w VI, ale jakoś nie czuje klimatu heroesa, podchodzę do tego jak do czegoś niepowiązanego z poprzedniczkami (nie liczę IV która jest tragedią sama w sobie), powinni powrócić do poprzednich konwencji i jakoś ładnie zakończyć całą serię, tak aby nie pozostał niesmak

ocenił(a) grę na 6
Borhile

Dlatego uważam, że najbliższa części III-ciej jest część V-ta.
Mogliby jednak podrasować starą dobrą część III-cią i byłoby super! :-) Albo zrobić ją w takiej grafice jak Disciples III :-)

ocenił(a) grę na 8
khazad7_2

można by dużo mówić o koniecznych zmianach w kolejnych heroesach, ale gdzie ta cytadela, liczę na dodatek do VI chociażby po to żeby popatrzeć na ten zamek

ocenił(a) grę na 6
Borhile

Zamki to jeszcze mogę przeboleć ale gdzie są Smoki !?
Co to za fantasy bez ziejących ogniem skrzydlatych gadów.

Anthrax91

Poważnie nie ma smoków? Co wy gadacie?

ocenił(a) grę na 6
bartlomiej1985

Jeśli chodzi o jednostki w zamku to smoków brak, jedynie Kirin na upartego może przypominać smoka.

Anthrax91

Mam 2 razy 3,0 intela, 3,26g ramu i karte GeForce 9600 GT 512Mb i w morde j e b ane po 1 planszy wyskakuje mi do pulpitu z bledem ze mam za malo pamieci w karcie graficznej. Ściagnalem program do podrasowania karty i chyba podkrecilem ja na maxa, ale nadal wychodzi. Co najlepsze gram na najniższych ustawieniach. A wymagania ma od GF 8800 512. wiec o co tu chodzi??? Może wiecie jak (być może) w katalogu gry zmienić wymagania... co ja pieprze.... Nie wiem już sam... Zły jestem bo wydaje mi się że spokojnie powinna śmigać, tym bardziej że przeszedłem 1 plansze. Proszę o pomoc

ocenił(a) grę na 8
Anthrax91

Smoki pojawiają się w lochu

Borhile

Popieram, klimat bagien Tatalii i wszechstronność Hydr, Gorgon, Oślizgów tworzyło niezapomnianą atmosferę. Do tego wymiatająca muzyka, chyba już na zawsze pozosaną niedoścignionym wzorem, nieosiągalnych dla bardziej uproszczonych nastepnych czesci Heroes. Zamiast kupowac nowe czesci gram w kampanie heksymalnie grywalnej H3 - "Igranie z ogniem" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones