PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611099}

Might and Magic VII: Za krew i honor

Might and Magic VII: For Blood and Honor
8,4 483
oceny
8,4 10 1 483
Might and Magic VII: Za krew i honor
powrót do forum gry Might and Magic VII: Za krew i honor

Świetna część

ocenił(a) grę na 9

Tylko jak kupuje się tą grę z ekstra klasyce po paru graniach robią się błędy. Czy ktoś zna sposób aby je wyeliminować? Po za tym szkoda że nie jest kompatybilna z win7.

użytkownik usunięty
Amistat

Nie znam sposobu na eliminację tych błędów. Mam oryginalną grę i nie chce się odpalać na Win 7, ale ściągnąłem jakąś wersję, która śmiga. Teraz mam Win 10 i jeszcze nie próbowałem czy pójdzie.

ocenił(a) grę na 9

Daj mi znać jak Ci pójdzie i gdzie znalazleś tą wersje?

użytkownik usunięty
Amistat

O, widzę, że też nocny Marek. :D Będziesz musiał poczekać do wtorku, bo mam na drugim laptopie. :)

użytkownik usunięty
Amistat

W każdym razie Medieval 2 Total War nie chce się odpalać, ale nie wiem czy to wina sterowników nVidii, czy Win 10. A miałem ochotę sprawdzić jak wygląda na lepszym sprzęcie. :/ A M&M VII znalazłem na gryzoniu, ale tu nie mogę napisać. :D

ocenił(a) grę na 9

Są na to sposoby :D dodawaj.

użytkownik usunięty
Amistat

Ale ja tego linku nie pamiętam, to było ze dwa lata temu. Ze zdjęcia wynika, że jesteś dziewczyną, a ja Ci zasuwałem od nocnych marków. :D No chyba, że zdjęcie to ściema.

ocenił(a) grę na 9

Też nie mam prawności że nie rozmawiam z psychopatą. Ale to swoją drogą.

użytkownik usunięty
Amistat

Chodzi o to, że czasami chłopaki wklejają zdjęcia dziewczyn dla żartu, a potem wychodzą nieporozumienia. :D Ale zgadza się, rozmawiasz z psychopata. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones