PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713854}
7,9 4 157
ocen
7,9 10 1 4157
Mortal Kombat X
powrót do forum gry Mortal Kombat X
ocenił(a) grę na 8
spilperg

W grze nie ma mikrotransakcji.
Owszem, można kupić cos o nazwie easy fatality, dla leniwych, ale równie dobrze można robić i je normalnie, więc w niczym nie psuje to gry, i jest to opcją tylko dla bardzo leniwych, dla których wklepanie 3 czy 4 klawiszy to problem, i by wykonać fatality wolą wcisnąć jeden.

truegod

a krypta? Za jeden pojedynek to jakieś 1/5 jednego przedmiotu w krypcie, natomiast za jakąś tam ilość pieniędzy można od razu wszystko odblokować. Dodatkowo kilka zawodników którzy już są na płycie trzeba dokupić by móc nimi grać.

ocenił(a) grę na 8
mlustig

Wszystko co jest w krypcie, można odblokować grając, nie jest to duży problem. Można i kupić wszystko od razu, pewnie, ale to jak pisałem wyżej, tylko opcja dla leniwych, i takie odblokowanie nie daje żadnej satysfakcji.

Co do zawodników, to fakt, ale cóż zrobić, w dzisiejszych czasach dodawanie paru nowych zawodników czy kostiumów w formie DLC to niestety standard. Nie zmienia to jednak tego, że jako takich mikro transakcji w grze nie ma.

użytkownik usunięty
truegod

To prawda DLC były również w 9 i są we wszystkich obecnych bijatykach nie ma co robić o to tragedii.

truegod

Myślę że to znaki czasów, było kilka brudnych zagrywek bo dosprzedawali Goro postać która była już w grze, same postacie DLC nic złego w tym nie widzę.

Generalnie gra 8/9 na 10 na pewno jest to dobra marka i jak ktoś lubi bijatyki to się nie zawiedzie. Opcja dla leniwych też mnie rozbawiła ale z 2 strony zarabiają na tym więc ich gry się rozwijają.

ocenił(a) grę na 9
ChubakaCieLubi

Jednak wolałem czasy gdy w grze było WSZYSTKO i samemu się odblokowywało postacie

ocenił(a) grę na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones