PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608742}
8,2 1 223
oceny
8,2 10 1 1223
NBA 2K11
powrót do forum gry NBA 2K11

bezkonkurecyjna

ocenił(a) grę na 10

Niema lepszej gierki zwiazanej z koszem niz seria 2k. Nba live juz dawno zostalo w tyle i nie
wyglada aby mialo dorownac 2k. Bawi zlaszcza na konsoli + MJ i rzeczy z nim zwiazane. 10/10

mihas

Gra jest super nie ma konkurenta na rynku gier o koszykówce. Niestety ma wiele bugów i slidersy są nierzeczywiste, więc ja dałem 9/10.

ocenił(a) grę na 10
Shaggy144

Zgadzam się. Nie ma lepszej koszykówki na PC. Gdyby koledzy z 2K wzięli się za inne sportowe gry np. piłka nożna. Byłaby niezła konkurencja dla PES i Fify.

ocenił(a) grę na 9
Persie10

Tak, ciekawi mnie jak by wyszła piłka nożna gościom z 2K. Jeśli była by na poziomie koszykówki pokazanej w NBA 2K11 to nawet nowa Fifa nie miałaby do niej startu.

mihas

nigdy nie miałem żadnego 2k i nie wiem czy jest lepsze od live w live 8 nawet niezła grafa

ocenił(a) grę na 10
adamusio

Live to shit uczciwie mówiąc, gra jest bardziej realistyczna (np. taki Nate Robinson nie zrobi wsadu spod kosza, tak jak się to dało robić w NBA Live), ostatnia dobra wersja była w roku 2004, po tym już tylko schyłek tej serii. 2K natomiast co rok jest lepsze, w tym roku jeszcze lepszy My Player Mode no i MJ :D

ocenił(a) grę na 7
mihas

Gra zajebiaszcza ale szkoda, że nie przetłumaczyli.

ocenił(a) grę na 7
McGregor_II

zgadzam się szkoda że nie po pl....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones