PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627575}
8,2 1 063
oceny
8,2 10 1 1063
NBA 2K12
powrót do forum gry NBA 2K12

Bledow jest tyle ze nie sposob ich wymienic , zaczac mozna od gry falami ..ty nie trafiasz z
zadnej pozycjii - centrem z pod kosza , rzucajacymi z 2-3 metrow , komputer wszystko
Mozgov robi wsad z 5 metrow nad dwoma obroncami , Jordan Hamilton rzuca 5trojek pod
rzad w tym oczywiscie wiekszosc przy maksymalnym kryciu a Andre Miller wchodzi na kosz
przy centrze i power forwardzie i to kilka razy w meczu., Nene rzuca z 5-6 metrow bedac
tylem do kosza z odchylenia i trafia. Zawodnicy komputerowi wychodza poza boisko
dziesiatki razy w meczu bez gwizdka , gdy jestes zablokowany i pilka jest juz metr za linia
przeciwnik potrafi wyskoczyc za linie zlapac pilke i wyladowac w boisku !!! kpina. , pozatym
gdy traca pilke i wychodzi ona na aut rzucaja si szczupakiem i ratuja pilke w 80% dociera
ona do partnera z druzyny..
Moja rada lubisz koszykowke i potrafisz w nia grac ...NIE GRAJ W TO , ta gra nie ma sensu ,
napewno nie jest to zabawa i napewno i bedziesz wygrywal bo jestes dobry tylko gdy
komputer ci pozwoli.
Dla mnie 5 za grafike , gwiazdy , oprawe itd.. za grywalnosc i realizm 3/10 .

octstuff23

To słaby w tą grę jesteś kolego ;) nie wiem na jakiej platformie grasz, ale jeżeli na PC i klawiaturze to chyba znasz odpowiedź na swoją niemoc ;) Jest taki tryb - trening. Polecam, zanim zaczniesz narzekać

ocenił(a) grę na 7
aurelius_maximus

Zgadza sie gram na PC na klawiaturze ale nie mowie tu o ograniczeniach moich , tylko jakie serwuje ci komputer , chyba nie jest normalne ze nie mozesz przez caly mecz trafic Centrem spod kosza bo jego rzut kelnerski jest za slaby albo za mocny lub poprostu niecelny a w odpowiedzi point guard wchodzi pod kosz przy dwoch obroncach i tak caaaaaly mecz .??? widziales to kiedys na zywo ? Kontrataki sa w tej grze poprostu niedorzeczne , komputer jest szybszy z pilka lub bez pilki , center jest szybszy od rozgrywajacego , wysocy po zbiorkach potrafia kilkakrotnie w jednym meczu podac przez cale boisko do partnera( i to jeszcze z kozlem) , ktory to wciaz jest w ruchu i do tego tylem do pilki , pod koszem zawodnicy robia za kazdym razem ten sam fake , bardzo czesto popelniaja blad krokow bez konsekwencji , odbijaja sie od lini kocowych az milo , jakby tam byla sciana. Niedorzecznych zagran jest co niemiara. Skoro polecasz trening to prawdopodobnie tam ciagle jestes , ja polecam poogladac koszykowke i porownac .

ocenił(a) grę na 6
aurelius_maximus

Ja kupiłem na PS3 i się bardzo zawiodłem do tego sterowanie koszmar

ocenił(a) grę na 8
octstuff23

Racja błędów jest cała masa, szczególnie ta gra falami, że mimo czystych pozycji i dobrych zawodników nie wchodzi nic jak na złość, a potem trafiam jak na zawołanie. Wiele elementów można skonfigurować w opcjach,żebym nie było tak łato o layup, albo inne rzeczy. Nie ma alternatywy na pc dla tej gry

octstuff23

Ustaw sobie odpowiednie Game Sliders do upodobań ... bo masz racje na początku to nie realne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones