PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710470}
8,2 458
ocen
8,2 10 1 458
NBA 2K15
powrót do forum gry NBA 2K15

Na konsoli ps4, całkiem przyjemnie się gra. Tryb kariery zawodnika jest świetny, zdecydowanie polecam. Online jeszcze nie grałem ale pewnie też nie będzie odstawać od singla :)

ocenił(a) grę na 9
Jashin89

denerwują mnie tylko te chirliderki

ocenił(a) grę na 9
Jashin89

jest jeszcze lepszy. przynajmniej na PC

Jashin89

Mam pytanie i błagam o pomoc. Kupiłem tą grę na PS4, na dzień dobry pojawia się Kevin Durant i napisz "Press X....". Naciskam X, robi się loading i zamiast menu mam od razu mecz Spurs vs Heat, w tle gra muzyka i mogę grać ten mecz. A gdzie menu? Wyłączyłem ten mecz, dałem quit, ponownie pojawia się KD i "Press X...". Naciskam X i znowu mecz... Nie mogę za jasną cholerę wejść do menu, a chcę pograć karierę.. Mam walniętą płytę, uszkodzoną grę czy jak? Proszę o odpowiedź :)

dawid-89

Tzn ze nie masz zainstalowanej gry :D nie wiem jak to dziala z plyta, ale ja sciagalem wersje cyfrowa i wygladalo to tak samo , moglem tylko spurs vs heat zagrac poki nie sciagnolem 50gb ;) moze straciles polaczenie z netem albo cos w tym stylu... nie wiem jak z plyta pozdro !

Jashin89

Już śmiga! :) faktycznie, gra w tle się pobierała, więc można było grać tylko ten 1 mecz. Teraz jest full opcja, gra jest mega tak na marginesie :) pzdr :) dzięki za odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones