PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710470}
8,2 458
ocen
8,2 10 1 458
NBA 2K15
powrót do forum gry NBA 2K15

Absolutnie najgorsza część. Ilość błędów mnie po prostu przeraża i odbiera radość z grania. Gram 2 sezon w orlando magic. Beze mnie chłopaki nic nie grają. Jak im nie wyłożysz na tacy piłki pod kosz to albo stoją jak cielaki i czas się kończy, przez co oddają jakiś szalony rzut albo kiwają się bez celu i kończy się podobnie. NIe podają jak jest się na czystej pozycji (oczywiście bez wciskania A). Schematyczne zagrywki, odbijanie się od innych zawodników, zaczepianie o nich jakimiś pikselami ciała zawodnika - maskara. Ostatnio jak grałem mojego zawodnika sparaliżowało i nie zebrał pewnej piłki, którą miał nad sobą. Zebrał ją przeciwnik przekładając rękę przez moją głowę dosłownie. Zauważyłem jeszcze że na treningu rzucam sobie, co jakiś czas zielonka, aż wreszcie po jakimś czasie za chiny ludowe nie uda się mieć perfect release. NIe mam kompletnie kontroli na rzutem. Omijajcie z daleka tę częśc na xboxa 360. Tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones