PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608603}

Need for Speed Carbon: Own the City

Need for Speed: Carbon
7,2 12 897
ocen
7,2 10 1 12897
Need for Speed: Carbon
powrót do forum gry Need for Speed: Carbon

Moim zdaniem ta część jest najzajebistrza : D Uwielbiam tą część w inne nie gram tylko w carbona. Owszem Undergroundy tez wymiatają ale popieram niektórych, że reszta to porażka. NFS World mi się także podoba ponieważ jest możliwość grania przez internet darmowo choć jest troche niedopracowana to jest git ;d

ocenił(a) grę na 5
complete

pieprzyć to wiesz co można ...?
jedna z najbadziej zjechanych części NFS chociaż też ją lubię

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Według mnie Carbon nie jest aż taki zły, ale najlepszy jest Most Wanted i Underground. Carbon również jest dobry, ale dalsze części to już porażka.

ocenił(a) grę na 5
MrMike133

reszta porażka ?
ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat a jedyne NFS których nie lubię to SHITY sorry SHIFTY ;p

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Może trochę przesadziłem ;) ale to już nie to samo co kiedyś. Shifty to rzeczywiście porażka, ale w sumie Hot Pursuit nie był aż taki zły. A ProStreet i Undercover takie sobie.

ocenił(a) grę na 5
MrMike133

a co do carbona jak dla mnie średniak dlatego dałem 5

ocenił(a) grę na 8
Niszczyciel2000

Niszczyciel2000 mogles chociazby dac 6/10 poniewaz mozna np. poszerzac spojlery,modyfikowac obrecza kol itp.

ocenił(a) grę na 5
jukaraczun

musiałbym to rozważyć :p

ocenił(a) grę na 7
complete

w kolejnosci od najlepszego do najgorszego:

Underground > Underground 2 > Carbon > Most Wanted > High Stakes > reszta (ch*jnia)

ocenił(a) grę na 5
bobek388

High Stakes ???
co to za część ???
lubię nfs a jej nie znam ...

ocenił(a) grę na 7
Niszczyciel2000

4 czesc, w europie podobno sie nazywala Need for Speed: Road Challenge
ale mi na plytce pisalo high stakes.

Teraz jak patrze na ten moj ranking to dalbym high stakes wyzej niz underground 2

ocenił(a) grę na 5
bobek388

aha dziex w sumie to sam się dziwię jestem fanem tej serii a nie słyszałem o tej części ... ech
a na jaką platformę jest ?

ocenił(a) grę na 7
Niszczyciel2000

ja mialem na PC ale z tego co mi wiadomo to jest tez na PS1.

Chcialbym sobie teraz w ta gierke pograc ale niestety mi ani na viscie ani na 7 nie chodzi. :/

ocenił(a) grę na 7
complete

jak dla mnie jest to słabe połączenie undergrounda i most wanteda - do tego strasznie krótka jest ta gra :(

ocenił(a) grę na 10
complete

jak dla mnie najlepsza część NFS

ocenił(a) grę na 5
agata06

widzę że macie różne opinie to daje do myślenia :o

ocenił(a) grę na 10
Niszczyciel2000

To zależy co dla niektórych się liczy. Gra krótka, ale wciągnęła mnie fabuła:)

ocenił(a) grę na 5
agata06

aha a a myślałem że w ścigałkach liczy się głównie model jazdy i bryki owszem fabuła też , ale ja w tego typu grach nie stawiam na fabułę , bo np. w strzelankach jest bardziej potrzebna albo w horrorach chociaż teraz to rzadko coś takiego robią dobrej jakości słyszałem że dead space przynajmniej 1 część rządzi w tym gatunku ...

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

ja w ogóle w NFS'ach nie zwracałam uwagi na fabułę, liczą się tylko wyścigi i tuning aut. Ta część odstaje od poprzednich, ale nie jest zła.

ocenił(a) grę na 5

a jak sobie wyobrażasz bez fabuły nfs ? Moim zdaniem jest WAŻNA !!!

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

ważna to jest w RPG, a tu co najwyżej może być na trzecim planie wpleciona we wszystko.

ocenił(a) grę na 5

nie powiedziałem najważniejsza , ale bez fabuły nie ma gry (jak dla mnie ) ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones