PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611365}
6,0 1 917
ocen
6,0 10 1 1917
Need for Speed: World
powrót do forum gry Need for Speed: World

Niestety Lipa :(

ocenił(a) grę na 3

Pomysł EA na grę MMo niestety nietrafiony, zbyt wiele mikropłatności które potrafią uprzykrzyć grę, właściwie nijaki model jazdy, słaba grafika. Resztę sobie daruje, a wierzcie mi jest na co narzekać. jak dla mnie najgorszy NFS dobrze, w nagrodę mamy Hot Pursuit który moim zdaniem wyszedł rewelacyjnie.

nexus0

Niestety mikropłatności to zmora współczesnych MMO. W grze nie liczy się jak grasz, tylko ile wpłacisz. Bogate buce mogą podbudować swoje ego w nieuczciwej walce z graczami, którzy nie chcą lub nie mogą zainwestować w takie pierdoły jak śmieszne gry internetowe. Szkoda czasu.

Pete

znaczy się jest to kolejne nieporozumienie z serii? nie polecacie?

_aLEXander_

Gra nie jest zła, cały czas się rozbudowuje. Teraz naprawdę wiele w niej można. Gram od czasów bety (kiedy była nudna) i jest bardzo dobrze. Model jazdy jest typowo zręcznościowy co nie jest tu wadą, bo do MMO nie da rady zrobić innego. I da się grać bez płacenia. Wystarczy umieć jeździć... . Ja radziłem sobie z każdym bo większość używających mikropłatności to zwykłe niedołęgi które nie dają rady bez kiloton ulepszeń... . Tylko połowy samochodów na In Game Cash nie kupisz.

TheBlur

dzięki za odp. może w wolnej chwili spróbuję trochę pograć, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones