PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611365}
6,0 1 917
ocen
6,0 10 1 1917
Need for Speed: World
powrót do forum gry Need for Speed: World

te wszystkie platnosci, tak sie chwalili jak bardzo ta gra bedzie darmowa, a po jakims czasie
dodali platne samochody, i juz normalnych darmowych nie dawaja, pozniej platny tuning,
wszystko platne, na ta gre wydasz wiecej niz na inne nfs, a miala byc darmowa :/
i jeszcze wkurzaja mnie te rozne moce co mozesz odbijac samochody dostajesz speeda,
nfs to nie swiat magii do jasnej cholery, powinni zostawic samo nitro i przyspieszanie za
samochodem innym :/
z powodu platnosci i tych mocy dalem grze tylko 3/10, gdyby gra byla bez tego, dalbym 8/10
napewno

bobek388

Co do płatności - obecnie w Polsce gra jest DOSŁOWNIE 10 razy tańsza niż za granicą. Dlaczego? Tego nie wie nikt... .

ocenił(a) grę na 3
TheBlur

to mam pecha bo akurat mieszkam w anglii

bobek388

Z tego co wiem, to jeszcze w jakichś 4 innych krajach jest podobnie. Australii, i jeszcze innych, ale nie pamiętam jakich... .

ocenił(a) grę na 3
TheBlur

EA najlepiej na tych grach zarabia. Daje ci darmową gierkę jakich ma wiele , np. Battlefield Heroes, NFS World, Fifa Online2, Battleforge i wiele innych ale umieszcza w nich jakies dodatkowe świetne w zastosowaniu zalety płatne i przez to ci co kupują te rzeczy DLC są OP (over power). Takie mi darmo... Chociaż szczerze powiem ,że fify online 2 jeszcze tak nie spaczyli ale to kwestia czasu.

ocenił(a) grę na 10
Mayurii

Wiem ze juz dawno po temacie ale te mikropłatnośći nie sa bez powodu , poprostu chyba jakoś muszą zarobić na licencie orginalnych samochodów , bo to jedna z niewielu gier w których jest praktycznie każde auto na licencji a przecież nie mogą dać auta bez licencji , także bez mikropłatnośći gra była by za przeproszeniem chu*owa :)

ocenił(a) grę na 8
Chirox22

Zgodzę się, że nikt nie utrzymywałby produktu, który nie zarabia co najmniej na swoje utrzymanie. Jednak te umiejętności typu przedłużenie świetnego startu lub zwiększenie przyczepności na starcie, czy jakieś power upy w stylu katapulty lub magnesu na ruch uliczny to kompletna głupota i totalna przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones