Ninokuni: Shiroki Seihai no Joou

8,4 308
ocen
8,4 10 308
219
chce zagrać
{"type":"film","id":644518,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Ninokuni%3A+Shiroki+Seihai+no+Joou-2011-644518/tv","text":"W TV"}]}

"Ni no Kuni: Wrath of the White Witch" to epicka japońska gra RPG autorstwa studia LEVEL-5, zawierająca animacje i cut-sceny, które zostały wyprodukowane i nadzorowane przez legendarne Studio Ghibli. Muzyka w grze została skomponowana przez światowej sławy kompozytora Joe’a Hisaishiego.

"Ni no Kuni: Wrath of the White Witch" to historia młodego chłopca imieniem Oliver, który wyrusza na wyprawę do innego świata aby zostać czarodziejem i dzięki temu przywrócić swoją mamę ze świata zmarłych. W trakcie podróży Oliver pozna nowych przyjaciół, oswoi wiele wspaniałych stworzeń zamieszkujących świat i wychowa je tak, aby służyły mu w walce z groźnymi przeciwnikami.

opis dystrybutora gry

"Ni no Kuni: Wrath of the White Witch" to podnosząca na duchu opowieść o chłopcu imieniem Oliver, który wyrusza w podróż do równoległego świata, by przywrócić swą matkę ze zmarłych. Po drodze Oliver poznaje nowych przyjaciół i przygarnia wiele wspaniałych stworzeń zamieszkujących obcy świat, przysposabiając je do walki. Za animację w grze opracowywanej przez firmę LEVEL-5 odpowiada legendarne Studio Ghibli, dzięki czemu gracze otrzymają piękne animacje, a także mistrzowską narrację.

opis dystrybutora gry