PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611232}
6,4 475
ocen
6,4 10 1 475
Ninja Blade
powrót do forum gry Ninja Blade

4/10 Przyjemnie­ się grało do­ pewnego momentu­ tego 2/9 misja -->http://www.youtube.com/watch?v=irTAvbC3y0w gdzie klikając­ strzałkę w­ odpowiednim­ kierunku + jump­ przy wall runie aby­ przeskoczyć na­ druga ścianę i­ zrobić wall runa­ nie skutkowało.­ Sfrustorwany­ odinstalowałem­ ch$%nie a gra­ zapowiadała się­ dobrze. Mnóstwo­ stworów do zabicia­ (dużo bossów),­ dynamika, efektowne­ akcje tylko to taka­ typowa konsolówka­ gdzie zdarza się,­ że aby kontynuować­ progress należało w­ pewnych momentach­ bardzo szybko­ napi#$%alać w dany­ klawisz :// ale tak­ szybko, że bolał­ mnie nadgarstek i­ często miałem FAIL­ :| Co to za­ przyjemność napi#$%alać­ w dany klawisz, że­ aż czuję ból hehe­ :/ Fatalny­ system zapisu,­ który odbywał się­ tylko po­ zakończeniu całej­ misji, która­ średnio trwa 1h a­ jest ich 9. W­ środku są punkty­ kontrolne ale one­ przydają się tylko­ w momencie śmierci.­ Jak opuścimy grę w­ środku misji to po­ ponownym­ uruchomieniu gry­ powtarzamy­ naturalnie całą­ misje od początku -­ kolejny­ FAIL! Dobrze, że­ w tej konwersji­ podpisali w języku­ klawiaturowym jaki­ klawisz w danej­ chwili przycisnąć­ (momenty­ koncentracji) ale­ już w­ podpowiedziach w­ normalnym trybie­ gry ni ch$%a.­ Wciśnij RT + L­ (symbole) no k$%wa­ proszę nie olewać­ pecetowych graczy i­ przekonwertować grę­ tak aby nie migały­ mi podpowiedzi w­ nomenklaturze tej­ pier$%lonej konsoli­ A,B,Y,X, RT, LT­ itd. No co ja mam­ uczyć się na pamięć­ co czemu odpowiada?­ :| (No potrzebne mi­ przyciski­ zapamiętałem bo­ używałem ich często­ ale nie tędy droga)­ Konwertujesz grę to­ zrób to poprawnie i­ kompletnie!! Jes­zcze momentami­ w#%iała mnie­ pracy kamery ale­ całościowo­ spisywała się na­ poziomie­ akceptowalnym. J­apończycy nie­ potrafią robić­ dobrych gier...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones