PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699775}

Obcy: Izolacja

Alien: Isolation
8,1 4 102
oceny
8,1 10 1 4102
Obcy: Izolacja
powrót do forum gry Obcy: Izolacja

Chyba jestem masochistą bo wczoraj zacząłem grać ponownie po 3 latach mimo pamiętnych ataków nerwów gdy Obcy zabijał mnie 50 razy (to tylko hiperbola jakby co :D). To jest jednak w tej grze najlepsze. Obcy budzi w nas strach, boimy się że nas dopadnie i będziemy musieli kontynuować od zapisu. Pojawia się niespodziewanie i trudno wytypować, czy pojawi się tu czy tam czy też może w ogóle się nie pojawi. Sam level design tej gry to arcydzieło, wierne odwzorowanie klimatu pierwszego Obcego. Najgorsze jest to, że gdy Obcy nas nie atakuje to robią to androidy więc nie mamy jako tako chwili spokoju. Nigdy nie grałem w grę która mimo że straszy i denerwuje zachęca aż tak bardzo do dalszego grania. Dźwięki, pomieszczenia, efekty, klimat, tu wszystko jest zrobione idealnie. Najlepsza gra o Obcym i jak dla mnie najlepsza gra 2014 roku!

ocenił(a) grę na 9
Nekros97

Ja odkryłem ta gre z 5 miesięcy temu. Na początku takie średnio slabe odczucie, bo pierwszy raz w życiu grałem w cos takiego, że idz tam, znajdź to i tamto i wróć później żeby przejść dalej. Troche irytujące, ale później jak to wszystko nabrało głębszego sensu to mogę powiedzieć że to chyba najlepsza gra w jaka grałem, nawet lepsza od RDR2

ocenił(a) grę na 3
Nekros97

raczej zamula
https://www.filmweb.pl/videogame/Obcy%3A+Izolacja-2014-699775/discussion/Jeden+z +największych+przereklamowanych+gniotów+21+wieku,3264249

ocenił(a) grę na 10
Nekros97

Rok temu przeszedłem na wysokim poziomie trudności bo tak powinno się grać Normal czy easy nie ma sensu, mega klimat, dziś wróciłem po równym roku do tego dzieła. Chciałem ograć na koszmarze ale nie działa mapa na koszmarze, czyli to już dla masochistów xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones