Outer Wilds

2019
8,2 19
ocen społeczności
8,2 10 1 19
52
chce zagrać
powrót do forum gry Outer Wilds
  • qiks33 ocenił(a) tę grę na: 5

Dlaczego nie można wystawić oceny? Gra miała premierę kilka dni temu. Standard na fw...

• qiks33 FW jest tworzony przez użytkowników, następnym razem sam możesz dodać kontrybucję z datą.

Nausicaa_Serafen Często jest tak, że kontrybucja czeka na zatwierdzenie miesiącami, co jest jakimś absurdem.

• qiks33 Możesz już ocenić ;)

• qiks33 Dlaczego tak niska ocena? Właśnie ukończyłem grę i jestem pod ogromnym wrażeniem, zarówno jeśli chodzi o fabułę, jak i rozgrywkę - dawno nie miałem do czynienia z tak satysfakcjonującą eksploracją. Grafika nie powala, ale nie wygląda też źle, a drobne spadki klatek na sekundę w niektórych momentach to też naprawdę niewielka wada.

vindek Drobne spadki? Gra ma takie spadki fps'ów, że aż się grać odechciewa. Na niskich i na wysokich działa tak samo. I bardzo mnie też irytowały nieme dialogi. Nie mogłem dać wyżej.

• qiks33 Jedyne spadki jakie zauważyłem były podczas lądowania na planetach, choć to też nie zawsze, a grałem na wysokich w 1080p. Poza tym z tego co widziałem recenzenci nie narzekają na spadki klatek, więc problem może leżeć gdzieś indziej. A z niemymi dialogami początkowo miałem problem, ale szybko się przyzwyczaiłem i stwierdziłem, że to nawet lepsze rozwiązanie niż wciskanie w usta kosmitów języka angielskiego ;)