PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754592}
6,8 62
oceny
6,8 10 1 62
Paragon
powrót do forum gry Paragon

Testy Alpha

ocenił(a) grę na 7

Jestem szczęśliwcem, który miał okazję pograć w Alphę.
Muszę przyznać, że jak na pierwszą wersję testową gra ma się naprawdę dobrze.
Ubogo wygląda niestety cały interfejs póki co, zarówno w Menu jak i rozmieszczenie Skilli podczas rozgrywki.
Co do jednak samej rozgrywki jestem bardzo pozytywnie zaskoczony:
Płynność ruchów, bez żadnych bugów, zapadania się, wszystko idealnie 'urealnione', całe środowisko i stworzony klimat pozwala wyciskać z tej gry nieziemskie zadowolenie :)
Ciekawy, lecz póki co średnio dopracowany i sensowny rozwój postaci.
Posiadamy dodatkowy pasek Skilli. (z prawej strony umiejętności postaci, z lewej pusty pasek). Z wbijaniem poziomu otrzymujemy Punkty, które możemy wydać na pewne upgrade'y do naszej postaci (zapełniają one miejsca w lewym pasku skilli), od mikstur leczenia, many, po pasywne boosty poszczególnych statystyk (Attack Speed, HP, Regeneracja, Szybkość itd.). Owe boosty możemy jeszcze ulepszać na kilka sposobów. Więc pomysł jak najbardziej na plus. Można sobie zrobić Assassina z dużym dmg, lub z wysokim life-stealem, i każdą inną postać można zbudować w kilku kierunkach.
Gra jest również dość ciężka. Na chwilę obecną (lub może tak ma to wyglądać) po 40 minutowym wbijaniu poziomów i budowaniu postaci ciężko jest ubić creepy. Są twarde, walą mocno, a jeśli trafi nam się do tego wróg... no cóż :)
Oczywiście Epic Games dał nam posmakować wersji wstępnej, przedstawiając pewną koncepcję.
Uważam, że już w obecnej fazie ta gra jest warta świeczki i potrafi wciągnąć na wiele godzin. Jestem jak najbardziej optymistycznie nastawiony i sądzę, że w efekcie końcowym ujrzymy naprawdę świetną grę.

mejki

Miło to słyszeć. Cenię opinie ludzi o tej grze, tym bardziej że mamy ich tak mało (przynajmniej w naszym języku). Kiedyś jeden z braci polecił mi bym zwrócił na to uwagę. Gra wygląda wprost obłędnie, brat zachwalał ją, interesowało mnie więc czy rzeczywiście jest tak wyjątkowa. Chyba jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones