PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632718}
6,3 737
ocen
6,3 10 1 737
PayDay: The Heist
powrót do forum gry PayDay: The Heist

1/10

ocenił(a) grę na 5

Pomysł na grę bardzo dobry, wykonanie beznadziejne.
Policja :
- pojawiają się znikąd biegają jak bezmózgi byle w twoją stronę
- nie korzystają z osłon
- każdy strzał w twoim kierunku jest celny
- jest ich cała armia
- traktują ulice jak strefę wojny
- nie obchodzą ich cywile (strzelają wśród tłumu)

Jesteśmy w banku mamy pełno zakładników a policja wchodzi głównymi drzwiami i strzela na oślep. Biegniemy ulicą a tam już ich cała armia porobiła barykady których nie da się obejść bocznymi uliczkami tylko trzeba walić prosto na nich.

Ocena 1 bo dałem za to coś 50zł teraz żałuje że nie ściągnąłem pirata bo ta gra jest warta max 5zł.

ocenił(a) grę na 6
TheDonKilluminati

Co racja to racja, mogli się bardziej postarać.

ocenił(a) grę na 6
TheDonKilluminati

Ja osobiście nie twierdzę, że gra jest wybitna ale dałem za nią 18 zł i jak gram z trzema kumplami jednocześnie siedząc na teamspeaku to gra się bardzo przyjemnie.

ocenił(a) grę na 5
AVVOL

Jak widzisz też zmieniłem zdanie o niej, i oceniłem dość wysoko. Payday 2 jest dużo lepszy.
Teraz czekam na grę DayZ i taka ciekawostka będą tam maski z gry Payday.

ocenił(a) grę na 6
TheDonKilluminati

A co wiadomo do dayZ? Osobiście kupiłem WarZ (może kojarzysz) i niestety developerzy nie poradzili sobie z hackerami i produkcja obecnie praktycznie niegrywalna.

ocenił(a) grę na 5
AVVOL

Też kupiłem Warz i jest to tak beznadziejna gra że nie chce mi się w nią grać . Co do Dayz będzie to najlepsza gra w jaką przyjdzie mi zagrać wiem to już teraz. Prace nad Dayz trwają i mają sporo roboty jeszcze.
Polecam ci ten filmik "https://www.youtube.com/watch?v=lIktJMpoRCM" przez pierwsze 16 min nie ma dźwięku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones