PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632718}
6,3 737
ocen
6,3 10 1 737
PayDay: The Heist
powrót do forum gry PayDay: The Heist

Jest co najwyżej średnia, na normalnym poziomie trudności za 20 razem dopiero udało mi się skończyć pierwszą misję, jest mega trudna. Grafika jest w miarę dobra, choć do najlepszych tytułów jej sporo brakuje. Nie jest to gra AAA, ale jest grywalna, szczególnie online.

ocenił(a) grę na 6

Nie no bez przesady 20 razy. Za drugim razem już ogarnięty co i jak udało się. Gra jest wybitnie pod co-op'a.
Chciałbym też dodać, że przez jeszcze 2 dni będzie darmowy weekend z grą na steamie. Uważam, że te 2dni wystarczy żeby się nacieszyć grą, bo na dłuższy okres może szybko się znudzić.
Jednak jak na tak mały budżet i ilość reklam gra wyszła rewelacyjnie. Kilka rzeczy sam osobiście bym zmienił, jest pare niedociągnięć ode mnie mocna 6 :)

ocenił(a) grę na 6

Wut, jest średnia bo jest trudna. Nie jest trudna, policjanci biegną na pałę i wystarczy ich zdejmować, dobrze się przy tym kryjąc i współdziałać z innymi graczami.

Może po prostu grałeś z botami? Gra nabiera rumieńców dopiero na multi. Ale i tak, jest co najmniej średnia. Zapowiadają kolejną część i mam nadzieję, że umożliwią tam panowie tryb jaki jest dostępny choćby w Left 4 Dead (a są w grę zapatrzeni, wystarcdzy spojrzeć na DLC MERCY HOSPITAL) a mowa tutaj o versus. Jeżeli umożliwią zabawę w gliniarzy i bandziorów, będzie ok.

a jest spolszczenie ?

ocenił(a) grę na 7

Moim zdaniem ta gra jest jak Left4Dead na jakimś modzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones