PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641030}
6,9 337
ocen
6,9 10 1 337
PlanetSide 2
powrót do forum gry PlanetSide 2

+ gigantyczne i zróżnicowane mapy
+ ponad 6000 graczy na mapie!
+ ogromny wybór broni, gadzetów i ulepszeń
+ dostosowywanie wygladu swojej postaci / pojazdu
+ pojazdy naziemne i powietrzne
+ możliwość gry tylko poprzez oryginalne serwery
+ ciągły rozwój gry
+ dużo opcji i ustawień a przy tym bardzo przejrzyste menu
+ sprytnie rozwiązane niektóre problemy logiczno - fabularne
+ motywujacy i zbalansowany system rozgrywki
+ przyzwoita oprawa audiowizualna i fizyka
+ GRA JEST ZA DARMO

Jestem niesamowicie wybredny i wyjatkowo rzadko daje najwyzsza note ale w tym przypadku nie
wahałem sie dać "10". Gra jest rewolucyjna.

ocenił(a) grę na 9

1. Ehm z tego co sie orientuje jest 1000 slotow na 1 kontynent.
2. Co do ogromnego wyoru to sie nie zgadzam zbyt duzo broni jest zbyt podobnych do siebie nie posiadajac unikalnych ceach ba mamy tam rok 2800? czy tez 3000 ktorys i nie ma bullpupa :)
3. Co do rozwoju raczej ostatnio gra stoi a wrecz przeciwnie cofnela sie w rozwoju

4. Zbalansowany system rozgrywki no co ty nie powiesz? no chyba ze tylko ja mam "wrazenie" ze MAXy TR sa tak slabe ze az statystyki same mowia za siebie, pojazdy i bronie rowniez nie sa zbalansowane.

5. Z oprawa to sie zgodze ale z fizyka to nie bo nie widizlem pojazdu ktory ma srodek ciezkosci na suficie albo czolgow ktore podmuchuje wiatr jak zjezdzaja z gorki ze az sie wywracaja na "plecy"

Wybredny moj drogi to jestem ja bo od 15 lat gry sa takie same albo bardziej uproszczone a tylko grafika sie rozwija.

Balrogos

na yt jest film z czasow jak recenzowano walki na froncie (2012?) z grubo powyzej 2k. skad takie info?

ocenił(a) grę na 1

Mówisz o balansie... Według mnie gra wogóle nie jest zbalansowana. A co do opcji to powiedz mi gdzie się wyłącza ten wielgaśny czat na pół ekranu! Bo ja przeglądnąłem wszystkie opcje i nigdzie tego nie ma. Jest opcja wyłączenia minimapy, ale dlaczego to gówno nie ma opcji wyłączenia czatu??????

ocenił(a) grę na 9
Mikor1121

Ja mam wylaczony :0 gdzies tma w opcjach jest a co do balansu przeczytaj moj post wyzej :) a w gre mam przegrane prawie 2000 godzin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones