PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616660}
3,4 276
ocen
3,4 10 1 276
Postal III
powrót do forum gry Postal III
ocenił(a) grę na 3
Gyp

Bo jest bardzo słaba, nafaszerowana bugami, głupia, nie dorównuje 2 części oraz Apocalypsa Weekendzie, nie można się zabawić, mały teren, liniowość. Jedyny plusik to to że można ubić Uwe Bolla. ^^

ocenił(a) grę na 1
Gyp

Już ci spieszę z odpowiedzią, grafika/1, muzyka, nie ukrywając aż korci żeby wyrzucić głośniki przez okno, pełna bugów i z beznadziejną fabułą, której praktycznie nie ma... Postalowi 1 i 2 może buty czyścić... Nigdy nie grałem w tak słabą grę...

WujekChu1ek

Ale to z gameplayów nie wygląda nawet w połowie tak tragicznie jak ludzie tutaj piszą

Gyp

bo ludzie ida jak barany za tlumem, przyjelo sie jechac po tej grze to jada. ja tam gralem i jestem bardzo zadowolony, jedyny mankament to fakt, ze gra jest strasznie zbugowana i moze to utrudniac jej przejscie, ale same misje, grafika, muzyka i humor sa po prostu swietne. jak ktos nie ma uprzedzen to polecam na steam na wyprzedazy za 5 euro. nie zaluje zakupu.
ps. tryb freeroam tez jest juz dodany wiec mozna robic rozwalke na calej mapie jak ktos chce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones