PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653773}
4,5 6
ocen
4,5 10 1 6
Ravaged
powrót do forum gry Ravaged

Nad samą rozgrywką nie będę się wielce rozpisywać, bo każdy lubi co innego. Ostatnim
FPSem multi w jakiego grałem był Battlefield 2142, a kiedy to było wystarczy tylko spojrzeć
na datę jego wydania.
Gra mnie zainteresowała już wcześniej, a darmowe 2 dni na Steamie sprawiły, że
zagrałem.
Obecnie gra jest betą, więc TYLKO bety będzie dotyczyło to co napiszę, a super kolorowo
nie jest.
Optymalizacja gry leży i kwiczy. Mam sprzęt, który bez problemy ciągnie Assassin's Creed 3,
Sleeping Dogs czy też wykorzystujący silnik Unreal 3 Spec Ops The Line. Ale Ravaged
ledwo daje radę na ustawieniu Super Low, więc coś tu jest bardzo nie tak. Często też
zdarza się, że możemy utknąć między rzeczami/budynkami, a na to jednym rozwiązaniem
jest wyjście z gry. Kolejną rzeczą, z którą miałem problem jest kontrola śmigłowca, jeżeli
umiesz tym latać to jesteś Internetowym Czarodziejem i powinieneś dostać 666 dziewic.

Obecnie Ravaged dostaje ode mnie 6/10. Jeżeli wszystkie problemy, o których pisałem
zostaną naprawione to będzie to na prawdę bardzo przyjemna gra, którą skuszę się kupić,
bo 10 euro na Steamie nie jest wcale ceną wygórowaną, nawet jeżeli ktoś kupuje tylko,
żeby spróbować. Polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones