PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607644}
8,0 3 552
oceny
8,0 10 1 3552
Rayman 3: Hoodlum Havoc
powrót do forum gry Rayman 3: Hoodlum Havoc

znacie jakiś sposób na pokonanie zmutowanego Razoffa w ostatnim etapie?

ocenił(a) grę na 8
radek0000005

A w którym konkretnie momencie masz problem?

Phea

tak, że nie mogę zabrać mu nawet odrobiny życia, potrzebna mi taktyka i sposób

ocenił(a) grę na 8
radek0000005

O ile dobrze pamiętam, na początku jest etap, podczas którego Reflux najpierw atakuje, po czym co jakiś czas ładuje moc w lasce, którą trzyma. Strzelaj w tę laskę najmocniejszymi pociskami jakimi możesz właśnie w tych momentach, ataki trzeba przeczekać.

radek0000005

I jak? Udało się? :)

W zasadzie mam ten sam problem. Grałam w to kilka razy i nigdy nie udało mi się go pokonać. Na pewno kiedyś wrócę do tej gry i go załatwię. :D

gosia15o3

TAK!!! Udało się dzięki pomocy phei. Opracowałem na tej podstawie taktykę i w końcu mi się udało. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej żałuję, że już ukończyłem tę grę. Przepraszam pheę, że nic nie pisałem, ale byłem bardzo zagrany i rzadko zaglądałem do komentarzy. Jeszcze raz składam podziękowania:))

Czekam na więcej takich gier!
Szkoda, że nie planują kontynuacji, a aj tymczasem zabieram się za Beyond Good & Evil i Burnout Pardise

ocenił(a) grę na 8
radek0000005

Cieszę się, ze mogłam pomóc :)
Ale jeśli żal ci, że już przeszedłes raymana, możesz spróbowac odkryć rózne sekrety. Ja od kilku dni usiłuję zebrać w Wiezy Leptysa 45000 punktów, bo wówczas otwiera się brama przy czerwonych lumsach (zaraz przed walką z Refluxem), za którą znajduje się ponoć coś ciekawego...

Phea

Ooo! to tego nie wiedziałem, na pewno spróbuję. Przejdę na pewno także drugi raz, żeby po każdym etapie było 100%

ocenił(a) grę na 7
Phea

No i co tam jest ?

ocenił(a) grę na 8
wik1992

Niestety, nie udało mi się osiągnąć wystarczajcego wyniku ;P Ale info na ten temat można znaleźć w necie.

ocenił(a) grę na 10
radek0000005

Refluxsa nie Razoffa.
Bo Razoffa już pokonałeś

radek0000005

(Taktyka nie jest mojego autorstwa, tylko CDDZeo: autora najlepszego polskiego Let's Playa z Raymana 3).

Forma 1: Nigdy nie biegaj prosto gdy Reflux atakuje cię błyskawicami. Zygzakiem dobiegnij do niebieskiej puszki i szponem zdejmij tarczę Refluxa. Dobiegnij do puszki czerwonej i robiąc ósemki atakuj bossa.

Forma 2: Gdy Reflux zaatakuje cię szponami, wbiegnij na niski punkt areny. Gdy uderzy pięścią w ziemię podskocz. Cały czas biegnij w prawo unikając ataków Refluxa. Zbierz niebieską puszkę, unikaj min, które wystrzeliwuje boss, po hakach podciągnij się i zbierz stalową pięść. Wtedy Reflux wbije pięść w arenę. Przebiegnij po jego ręce i zaatakuj berło stalową pięścią.

Forma 3: Tu nie ma nic do gadania: po prostu zbieraj żółte puszki i pnij się coraz wyżej, musisz to zrobić szybko, ponieważ platformy niżej znikają. Unikając promieni Refluxa, dotrzyj na najwyższy punkt, zbierz rakietę i strzel w berło.

Forma 4: Zniszcz dwie tarcze Refluxa, strzelając do nich z działka, jednocześnie niszcząc promienie Refluxa. Gdy spróbuje uderzyć cię pięścią, strzel w berło. Po tym Reflux wyśle Mroklumy. Niszcz je, a reflux wróci do walki. Powtarzaj aż boss padnie. Po walce, użyj Głupich Min na Andre, a ukończysz grę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones