PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657023}
8,1 5 606
ocen
8,1 10 1 5606
Rayman Legends
powrót do forum gry Rayman Legends

A więc tak: Na urodziny mam dostać grę. Do wyboru mam the sims 3 lub rayman legends (ponieważ te dwie gry są totalnie w moim guście). Mam 11 lat i jestem dziewczyną. Powiedzcie mi która lepsza!

ocenił(a) grę na 7
KoronkaxDD

Mimo, iż nie mam 11 lat i nie jestem dziewczyną, to postaram się pomóc. Myślę, że przy Simsach spędziłabyś dużo więcej czasu, niż przy RL. The Sims jest bardziej rozbudowane, gracz ma wiele do roboty, oraz całe mnóstwo dodatków, które wnoszą wiele nowych możliwości. Chyba, że będziesz grała z bratem/siostrą/koleżanką, wtedy RL będzie znacznie lepszym wyborem. Gra w kilka osób na jednym komputerze bądź konsoli to fantastyczna zabawa, przy której nie da się nudzić, a etapy muzyczne to czysta przyjemność. Dodatkowo nie jest to trudna gra. Myślę, że poradzą sobie nawet kilka lat młodsi od Ciebie. Więc jeśli zamierzasz głównie grać sama wybierz Sims 3, nie znudzi się tak szybko jak RL, który góruje nad S3 w grze z przyjaciółmi.

FIRERODAN

Ok, świetnie to uzasadniłeś. Ja też myślałam żeby wybrać TS3, bo raymana przejdziesz, potem usuniesz profil i znowu to samo - żadnych zmian, a gdy w the sims 3 gra jedną rodziną Ci się znudzi to od razu możesz zrobić nową nie tracąc tej starej. Jednak w RL jest wiele różnych etapów których przejście może zająć całe wieki... A znając siebie nie przejdę tego na poziomie masowego gracza, ponieważ w zręcznościówkach jestem kichą (chyba że chodzi o takiego snail boba itp) a TS3 chyba załapie każdy - nawet początkujący w świecie gier. A że ja w maincrafcie ledwo rade daje to co się dziwić.. Chyba jedak wybiorę TS3.

ocenił(a) grę na 10
KoronkaxDD

Rayman Legends

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones