PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606961}

Resident Evil 5

Biohazard 5
7,3 5 592
oceny
7,3 10 1 5592
Resident Evil 5
powrót do forum gry Resident Evil 5

Resident Evil 4.1

ocenił(a) grę na 7

Czwórka była dla Mnie klasykiem, dlatego zawsze chciałem pograć w piątek, ostatnio się udało i jakoś zachwycony nie jestem. Fabularnie jest bardzo prosty, uratuj ją, zabij złego, no nic odkrywczego, jest tam nawet twist fabularny,a le po cóż On skoro po 20 minutach jest wyjaśniony i zero z Niego przyjemności. Mechanika jak w czwórce i to dosłownie, ok mamy więcej broni i możliwość modyfikacji,a le przy większej liczbie przeciwników ten system momentami jest mocno frustrujący. Walki z bosami polegają na tym żaby odkryć Ich słaby punkt lub nawalać przez pół roku do Nich, w pierwszym przypadku spoko, ale w drugim jest to po prostu nudne. Klimat serii jest utrzymany, ale to już trochę nuży jak po raz kolejny słyszysz o Tych strasznych urobors, czy jak Oni tam mają

ocenił(a) grę na 6
hubsonBITW

"Czwórka klasykiem", "klimat serii utrzymany"... Grałeś w ogóle w poprzednie RE, czy przygodę zacząłeś od 4, którą jest grą akcji, a nie horrorem?

ocenił(a) grę na 7
grabarz1987

Jak już cytujesz, to nie wycinaj tego co Ci nie pasuje XD

"Czwórka była dla Mnie klasykiem"

Czwórka była dla Mnie klasykiem w sensie Moich pierwszych gier, dla tego piszę że była DLA MNIE klasykiem, bo mam z Nią wiele wspomnień, a nie że w ogólnym rozrachunku serii jest najbardziej klasyczną grą z serii, a jeżeli chodzi o ogólny klimat serii to wiadomo że seria ewoluowała, ale pewne elementy zostały podobne, w sumie to już czwórka ostawała od poprzedniej częsci mocno, ale zachowała pewne elementy i tu było podobnie Imo.

ocenił(a) grę na 8
grabarz1987

Któraś część Residenta była horrorem?
Jak dla mnie to wszystkie RE to przede wszystkim fabuła,rozrywka i klimat, a to mają wszystkie części (może oprócz 6stki i Operation Raccon City)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones