filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Oscary 2026
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Resident Evil 7 biohazard
Opinie
Resident Evil 7 biohazard
Biohazard 7 resident evil
2017
Strona gry
pełna obsada
(55)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Recenzje
(2)
Nagrody
(8)
Forum
wideo
(9)
zdjęcia
(38)
plakaty
(15)
Opisy
(1)
powiązane
(55)
Newsy
(7)
Resident Evil 7 biohazard
/videogame/Resident+Evil+7+biohazard-2017-711334
2017
ALiEN29
8
Jeden z najlepszych survival horrorów jakie grałem, fabuła nie pozwała oderwać się od monitora. Jedna z najlepszych części.
czytaj dalej
a1ien_1385
9
To powrót do korzeni RE mimo wyraźnego powinowactwa z Outlastem. Na początku całkiem nieźle buduje napięcie i straszy.
czytaj dalej
Kamil Łach
10
Coś wspaniałego, ten klimat, poczucie strachu i wszechobecnej bezradności. Grać tylko na poziomie szalonym ;)
czytaj dalej
II Rorschach II
8
W końcu Capcom wyciągnął wnioski. Tu jest wszystko co najlepsze dla tej serii. Doskonale wyważony RE niemal pod każdym względem.
czytaj dalej
Artur Venom
10
Świetna gra
czytaj dalej
Marcin Rakowicz
9
Cytujący klasykę filmowego horroru oraz korzenie swojej serii, stresujący i niedający wytchnienia koszmar. Połączenie starego z nowym. Istna parada okropieństw!
czytaj dalej
Wiktor Szymurski
8
diametralna zmiana tonu i stylistyki przywróciła wszystko, co tak charakterystyczne, a przy okazji najlepsze dla Resident Evil. Udany powrót do korzeni.
czytaj dalej
jorg66
8
W październiku się od niej odbiłem, całkowicie mi nie podeszła. Teraz dałem jej szansę i to najlepsza gra w jaką grałem od marca 2019. Znakomita i straszna.
czytaj dalej
Kr4ju
8
Szkoda, że ma tak niewiele fabularnie wspólnego z serią. Sama fabułą też nieco zawodzi (pełna klisz). Ale za to świat tak immersyjny, że chce się wracać.
czytaj dalej
Rrouge
10
Genialny powrót po słabszych nastawionych na ciągłą akcję 5 i 6 do klimatu horroru i trochę początków serii. Świetna fabuła z wciągającą historią, gęstym i ponurym klimatem, zacnymi odniesieniami do różnych klasyków horroru, bardzo dobrą grafiką, ciekawym osadzeniem akcji w postaci ponurych bagien Luizjany i fenomenalną postacią Waltera White'a, ZNACZY Jacka Bakera, któremu rewelacyjnie podłożył głos Jack Brand i dołączył do moich TOP ulubionych antagonistów z RE. Ogólnie cała rodzinka Bakerów na gigantyczny plus. Dodatkowy atut to również sporo DLC z dodatkowymi historiami i trybami. Jedyne minusy to że sam Ethan jako główny bohater jest coś mało charakterny, na co zapewne wpływa fakt że nigdy nie widzimy jego twarzy i finałowy boss, który był po prostu sporym zawodem i pójściem na łatwiznę na sam koniec gdzie wszystkie bossy przed tym były świetne. Mimo to zdecydowanie jedna z najlepszych części w serii.
czytaj dalej
Adrian M.
9
👀🖤😱 Gęsty, mroczny klimat, który momentalnie przyprawia o ciarki. Opuszczony dom na bagnach i rodzina Bakerów – obłąkani, brutalni, nieprzewidywalni. Ich obecność czuć w każdej sekundzie rozgrywki. Świetne tempo, atmosfera grozy i nieustanne napięcie sprawiają, że trudno się oderwać.
czytaj dalej
Pecetowiec00
8
Niemożliwie udany kompromis między nowym a starym.
czytaj dalej
Dealric
9
Instalacja Silent Hilla w uniwersum Resident Evil, bardzo udana do tego.
czytaj dalej
Michał Kaszubowski
7
Mam wrażenie, że to mix prawie wszystkiego z gier, filmów, a nawet seriali z gatunku. Gdyby skończyła się po ok.3/4 dałbym wyżej.
czytaj dalej
SickMind
8
8,5/10. Świetna odsłona Residenta. Klimat wywala z butów, zwłaszcza jak gra się w nocy. Bardzo dobrze budowane napięcie i permanentne uczucie zagrożenia. Kapitalnie zrobione lokalizacje. Czuć ten brud i obskurność eksplorowanych pomieszczeń. Strona wizualna miażdży jajca, nawet po tylu latach. Gra jednak mogłaby być trochę dłuższa.
czytaj dalej
Billy Butcher
7
Dobry horror, do dupy Resident Evil. Poza pojawieniem się Chrisa Redfielda (outro) i wzmiankach o Umbrelli to za wiele tu nie ma.
czytaj dalej
Piotr Rzekiecki
9
Daje poczucie realnego uczestniczenia w wydarzeniach a nawet taśmach z przeszłości.Straszy nawet podczas pauzy.Rewelacyjna grafika, dźwięki oraz historia.
czytaj dalej
czaku20
8
Były obawy, ale jednak bezpodstawne. Gra jest świetna, fajny klimat itp. tylko krótka. 8,5.
czytaj dalej
Berserk_fw
8
Dobry horror, ale marny Resident Evil. Kiedy impreza idzie nie tak jak powinna a pan domu zamiast Ci polewac lata za Toba z siekiera.
czytaj dalej
Patryk Strzałkowski
8
bardzo imponuje że to poszło w tą stronę. Pierwsza połowa wielka
czytaj dalej
Ozze
8
Jakie to jest dobre <3 Świetnie odświeża serie i pokazuje coś nowego dzięki czemu gra się z miłą chęcią
czytaj dalej
Bartek Palmowski
7
Idzie dostać zawału, typ z łopatą zabijający biednego policjanta zostanie w mojej głowie już na zawsze xD Końcówka w porównaniu z resztą wypada kiepsko.
czytaj dalej
ramsay2
8
Gra byłaby lepsza gdyby nie miała tytułu "Resident Evil". Ale pojebana rodzinka...
czytaj dalej
snajper12331
9
"Welcome to the family, son"
czytaj dalej
Paweł Klimczak
9
Nie wiem jakim cudem nie dostałem zawału serca.
czytaj dalej
1
2
3
4
5
...
Popularne
Reanimal
Opinie
Clair Obscur: Expedition 33
Opinie
Mewgenics
Opinie