PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855781}

Resident Evil Village

Biohazard Village
8,2 2 049
ocen
8,2 10 1 2049
Resident Evil Village
powrót do forum gry Resident Evil Village

Pierw Hitman 3 został olany a dziś dowiaduję się że ten sam los spotka nowego Residenta !
To nie są byle jakie gry Indii tylko duże poważne tytuły ! Do tej pory nie było żadnego problemu z napisami i wygląda na to że będzie to pierwszy Resident od 2007r bodajże bez polonizacji
Co ta Cenega odwala że nawet nie chcą podać żadnego powodu za obecny stan rzeczy
W czym Polska zawiniła ?

kamilw6

"W czym Polska zawiniła?" Lol, dziwisz się, że zachodnie firmy odcinają się od tego syfu, który tu mamy? Podziękuj ***owi

KalekaMentalny

Bez kituuuu

kamilw6

Osobiście bojkotuję te wszystkie gry których nie ma po polsku (przynajmniej napisy). Najpierw olałem właśnie hitmana3 mimo iż przy 1 i 2 świetnie się bawiłem i czekałem na 3. Mógłbym ograć po angielsku, ale dla zasady nie dam im zarobić. Jeśli będziemy kupować za 350 złotych gry bez polonizacji to w przyszłości będzie to standardem. Po co wydawać kasę na zrobienie napisów, skoro polak debil i tak kupi

użytkownik usunięty
michalje

To nie kupuj i spirać.

ocenił(a) grę na 8
kamilw6

Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o kasę wiec dlatego gry często nie mają języka polskiego.

kamilw6

Może powtórzymy angielski. No odmień "być". No odmień no.

ocenił(a) grę na 10
Piramidoglowy

Nie no co ty tato

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones