PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606957}

Resident Evil

Biohazard
8,3 2 569
ocen
8,3 10 1 2569
Resident Evil
powrót do forum gry Resident Evil

Witajcie,
mam pytanie czy można gdzieś dostać 1, 2 i 3 część tej gry??
i czy trzeba zagrać w nie czy można od razu w 4 część. w sensie czy fabuła się łączy?
peace

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Też szukam 1, 2 i 3. Fabuła się łączy ale średnio bo to dalsze losy bohaterów z tych gier, ale akcja dzieje się kilka lat później. Ja grałem w 4 i 5 chodź nie grałem w poprzednie. Człowiek łapie o co chodzi, ale nie wiem czy chcesz sobie psuć grę w poprzednie części, bo z tego co pamiętam coś tam jest o tym co się działo wcześniej, szczególnie w dodatkach do piątki.

karzmul

Jeżeli dobrze zrozumiałem drugą część Twojej wypowiedzi chodzi Ci o to czy chcę sobie psuć grę grając w 1,2 i 3?

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Nie! Chodziło mi o to że możesz sobie zepsuć grę w części 1, 2 i 3 grając najpierw w 4 i 5.

karzmul

aha rozumiem. no ale kurde nie wiem gdzie kupić 1,2 i3 część nigdzie nie mogę znaleźć tylko 4 i 5 jest ;/

użytkownik usunięty
agahub37

Rzadko gdzie można kupić RE 1 - 3, poszukajcie na gumtree pl, tablica pl, lub allegro pl, moze akurat tam coś takiego jest :)

na jaki sprzęt tego potrzebujesz ? PC, PS ?

pc, szukałem na tablica i allegro i nie ma

użytkownik usunięty
agahub37

Postaram się poszukać gdzieś w sieci, to ci podam link :)

Może download cię pocieszy ?

agahub37

Jest takie magiczne miejsce zwane www.allegro.pl

użytkownik usunięty
crazy_race

Ale zabłysnąłeś, o tym właśnie rozmawiamy, tak raczej nie ma tego co autor tematu szuka....:)

To w takim razie uderzajcie na gametrade.pl

użytkownik usunięty
crazy_race

Trafiłeś w 10 - tkę :)
Wielkie dzięki, to jest naprawdę interesująca stronka :)

crazy_race

ale raczej nic tam nie ma jak i na allegro...

agahub37

To pozostaje ci czekać aż coś się pojawi, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Masz lepszą szansę znaleźć wszystkie gry w wersji na konsolę, wersję PC zaskakująco ciężko znaleźć, a kiedy się uda znaleźć jest cholernie droga. Sam próbowałem. Jedyna część która jest bardzo łatwo dostępna na PC to Resident Evil 3, a to dlatego że była w CD-Action, co sprawia że mnóstwo osób ją dziś ma.

crazy_race

no niestety.... konsoli nie mam więc lipa. a za dużo nie dam za tą grę ;p więc lipa. ale są inne :) dzięki za pomoc

agahub37

Konsolę PS 1 w dobrym stanie możesz dostać za bezcen jeśli wiesz gdzie szukać. Nie poddawaj się.

crazy_race

nie wiem gdzie szukać :D hehe a wolę kupić sobie poważną konsolę ....

użytkownik usunięty
agahub37

Nie rozumiem cię :
chcesz kupić RE 1- 3 do konsoli PS 1, czy 2 ?
czy na kompa, jeżeli PC, to zapomnij znaleźć tą grę jest holeeeernie trudne.
A jak na PS to kup ją bo nie masz szans inaczej zagrać.

jakbym miał ps to bym się nie bawił w pc ktora jest praktycznie niedostępna xddd

użytkownik usunięty
agahub37

No więc na jaki model platformy szukasz RE ?

pc

agahub37

Pytaj ludzi których znasz może okaże się że ktoś ma albo zna kogoś kto ma tą konsolę, którą dostał w dzieciństwie i której dziś nie używa i się kurzy nepotrzebnie. Może się zdarzyć że odda ci to za darmo bo nie wie że ta konsola dziś jest jeszcze coś warta. Obecnie panuje duży "boom" na stare, klasyczne, kultowe i nostalgiczne gry i konsole.

użytkownik usunięty
crazy_race

Dokładnie, zrobiłbym to samo na twoim miejscu :)

ocenił(a) grę na 10

Ja mam RE 3 na pc, dawno temu w gazecie była.

olus2417

Kilka postów temu o tym napisałem, tak była w "gazecie", a konkretnie w CD Action.

użytkownik usunięty
crazy_race

Nie tylko w CD Action, ale również i w PLAY :)

użytkownik usunięty

A, czy możecie mi podać numer miesiąca w którym umieszczony był RE 5 - CD Action ?

ocenił(a) grę na 10
agahub37

ogolnie oryginalna plytke trudno znalesc, chyba ze ktos ci ja odsprzeda. Ogolnie jesli chcesz mozesz sciagnac gre na emulator -epsxe, playa mam, ale pady mi szwanuja, wiec odpalam normalnie i gram na klawiaturze w ustawieniach z pada :P inaczej chyba nie da rady, a fan ci nie odsprzeda chyba ze przepali =)

użytkownik usunięty
Nlna

Niestety masz racje, jedynym wyjściem jest szukanie okazji od fana RE :)

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Na PC to już tylko piraty. Na ps3 to ps store (36zł od sztuki). Pudełka to duża kasa.

użytkownik usunięty
erebeuzet

Dokładnie, oryginałów już prawie nie ma.
A PS S się nie opłaca w wersji Re bo za drogo.

ocenił(a) grę na 9

36zł to za drogo?

użytkownik usunięty
erebeuzet

Widziałem RE w takim samym wydaniu za 19.99 zł

ocenił(a) grę na 9

Wersję cyfrową na ps?

użytkownik usunięty
erebeuzet

Dokładnie, w Warszawie widziałem to w pudełku Antologia RE.

ocenił(a) grę na 9

Przecież to było wydane tylko na japonie i za duuuużą kasę.

ocenił(a) grę na 9
erebeuzet

i nie było wersją cyfrową. Wersji cyfrowych nie sprzedaje się w pudełkach.

użytkownik usunięty
erebeuzet

Tego nie wiem, chyba nie, po prostu była w pudełku po 19 zyla....

http://allegro.pl/resident-evil-psx-unikat-promocja-i2788621592.html

użytkownik usunięty
5ZENEK

Za****ście, dzięki :)

sory że tak puźno ale dopiero zacząłem oglądać resident evil i dopiero 2 dni temu zobaczyłem twój post załapałeś sie ?

użytkownik usunięty
5ZENEK

Wiesz, ja do gry i filmów zawsze wracam, i zawsze się złapię, także wielkie dzięki ze ktoś wogule jeszcze chciał mi pomóc, a dla fana RE to bardzo dużo :)
Dzięki :)

użytkownik usunięty

Cena spadła na innym portalu do 3 zł :)

5ZENEK

masz może na pc taką?

agahub37

na pc jest troche gorzej bo jest do nabycia wszystkie 6 części tylko że najtańsza jest część 3 ty pewnie chcesz 1,2 a one już takie tanie niesą ... http://allegro.pl/resident-evil-duzykarton-grarytas-i2850807083.html http://allegro.pl/resident-evil-2-na-pc-klasyk-bardzo-dobry-stan-i2862656063.htm l

użytkownik usunięty
5ZENEK

Kurdę nawet nie wiedziałem że aż tyle :)

użytkownik usunięty
5ZENEK

Duże paczki zawsze sporo kosztują :)

5ZENEK

ooooooo ja pier.... na taką cenę sobie nie pozwolę.. masakra żeby ta gra tyle kosztowała... uuu to lipa

5ZENEK

to trzeba czekać aż ktoś wystawi w normalnej cenie

użytkownik usunięty
agahub37

Co innego jakby kosztowała cała seria od mniej więcej RE 1 do RE 6 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones