PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686087}
1,6 98
ocen
1,6 10 1 98
Ride to Hell: Retribution
powrót do forum gry Ride to Hell: Retribution

Współczuje wszystkim którzy ją kupili...

grungehe

Nom, po raz pierwszy dałem ocenę 1: tragedia pod każdym względem: mechanika, grafika, dźwięk, fabuła - nie ma w tej produkcji niczego dobrego, a myślałem że po Aliens Colonial Marines większego gniota nie zobaczę w tym roku:)

icebergus

No widzisz, życie. Ja jej na szczęście jej nie kupiłem. Kiedyś, gdzieś widziałem trailera i wydawała się nawet fajna...A tu kilka dni temu chciałem sobie zobaczyć co tam po premierze. No i hymmmmmmm!....... Dalej wiesz :P
Nawet trochę twórcą współczuje, bo pewnie niedługo się pocieszą kaską co ją zarobili. A ludzi to już będzie trudniej do siebie przekonać. ;)

grungehe

Nom szczególnie, że Deep Silver miał parę niezłych tytułów, a tak w ogóle to ma wyjść jeszcze ride to hell route 666 - też na rewelację się nie zanosi:P

grungehe

Więcej jeżdżenie motocyklem i oglądanie durnych filmów niż grania..

ocenił(a) grę na 2
cripticul

Tak zgadzam się z tobą :/

grungehe

Właśnie oglądam Recenzję Angry Joe i twórcy tej gry powiedzieli że będzie jej cała seria... Pomimo tej porażki będą następne części...

jangru1804

Wspomniana recenzja to perełka w portfolio Joe.

grungehe

Te wybuchy, te pościgi...

ocenił(a) grę na 1
grungehe

I jaki z tego wniosek? Jeśli chcesz zagrać w dobrą grę o gangach motocyklowych, to lepiej kup Grand Theft Auto: Lost and the Damned;p. Btw. szkoda trochę potencjału, bo ta tematyka jest bardzo nośna, ale gier o niej jest jak na lekarstwo :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones