PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745184}
7,7 2 300
ocen
7,7 10 1 2300
Rocket League
powrót do forum gry Rocket League

Duża część graczy po prostu nie umie grać. Lecą wszyscy do piłki mało kto broni i nie patrza gdzie ją "kopią" tylko aby dotknąć. Ileż razy dostawałem gola, bo zawodnik z mojej drużyny zamiast starać się wybić piłkę to podał ją wprost przed moja bramkę. Reszta gry jest super i gra się świetnie jesli się trafi na ogarniętych ludzi.

_Zero_

Masz rację, też mnie to denerwuje. Ja bardzo często zostaję na bramce, bo reszta leci do przodu, byle dotknąć piłki, strzelić bramkę etc.

Grasz na PS4, czy na PC? ;)

MrMu

Na wyższych rangach nie ma aż tylu graczy, którzy nie potrafią grać, ale również się zdarzają.

ocenił(a) grę na 8
bartoszcyc8

Najpierw do tych wyższych rang trzeba się dobić,a grając np. w 2vs2 z randomami średnia wygranych meczy wypada co drugi mecz i ciągle stoisz w miejscu.Grze brakuje lepszego systemu online,więcej statystyk,zestawień i przede wszystkim turnieji i urozmaiceń.

_Zero_

Mam takie wrażenie, że z czasem coraz więcej totalnych kretynów gra w te grę. Najbardziej mnie wku*wia, jak gość z mojej drużyny wystawi idealną piłeczkę przeciwnikowi, a potem ma pretensję, że tego nie obroniłem.

Labret

Może dlatego, że gra jest coraz tańsza? To wystawianie piłki przeciwnikowi jest niezwykle irytujące...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
_Zero_

Racja największą wadą są gracze. Połowa nie umie grać, a druga połowa to agresywni idioci którzy każdy mecz traktują jakby gra toczyła się o ich życie i śmierć, wyzywając każdego komu przytrafi się jakiś błąd, chodź sami dużo lepiej nie grają. Jest może 1% graczy którzy grają w to bez piany na mordzie.

Lukiz

Ale za to jak się trafi na dobrych i spokojnych graczy to gra się wybornie! Raz miałem sytuacje, że dobre dwa składy się trafiły to siedzieliśmy z godzinę i nikt nie wychodził.

ocenił(a) grę na 9
_Zero_

Zgadzam się, wadą tej gry są gracze, ale nie ci co o nich piszesz tylko tacy jak ty kolego. Nie ogarniasz, że nie każdy musi być zajebisty w tej grze? Nie ogarniasz, że niektórzy zaczynają dopiero w nią grać i się dopiero uczą? Grają z przerwami długimi więc też im może nie iść cały czas dobrze. Pamiętaj, że grasz z ''randomami'' z różnymi poziomami, jeśli chcesz tego uniknąć graj rankingowe i wybij się wyżej lub graj tylko ze znajomymi... Ile to ja miałem sytuacji gdzie gość mnie wyzywa od noobów, bo raz piłki nie obroniłem, po czym gdy wychodzi oburzony gram lepiej bez niego niż z nim i nadrabiam stracone z nim gole...

Brendlej

Nie chodzi mi o tych co dopiero się uczą wiadomo. Tylko o takich, którzy już mają jakiś tam poziom, a zachowują się idiotycznie. Nie potrzeba wielkiej nauki do tego by wiedzieć, że wybijanie piłki bez sensu nic nie da. Nie wyzywam nikogo i nie oceniam jak komu idzie. Po prostu nie lubię jak ludzie nie myślą.

ocenił(a) grę na 9
_Zero_

Ale przecież wybierając normalne wyszukiwanie dostajesz ''randomów'', więc trafiasz na takich i takich. Poza tym poziom w grze też nie ma znaczenia, bo można go wbić grając z botami na najniższym poziomie. To tylko gra i tak jest w wielu grach więc nie ma sensu od razu na kogoś naskakiwać. Ja gram jakieś 2 miesiące i już normalnie strzelam bramki z powietrza, ale zdarzają mi się dni gdzie gram tak źle jakbym dopiero zaczynał grać pierwszy raz... Rozwiązanie Twojego problemu jest proste, graj ze znajomymi lub zapraszaj do znajomych tych, z którymi dobrze ci się gra.

Brendlej

Ale czy ja na kogokolwiek naskakuje? W czasie gry nikogo nie wyzywam ani nic z tych rzeczy. A, że gracze mnie irytują to inna sprawa. Ze znajomymi grywam raz na jakiś czas i tak gra jest zdecydowanie najlepsza. Nie musisz być mistrzem, ale niektórzy gracze zachowują się tak jakby... można to porównać jakby w strzelankach zaczęli strzelać do własnej drużyny. Głupie prawda? Błędy się zdarzają oczywiście, ale jest różnica między chciałem coś zrobić ale nie wyszło a będę się rzucał na piłkę jak debil bez sensu.

ocenił(a) grę na 9
_Zero_

Zwracam honor. Od jakiegoś tygodnia gram sam, bo znajomy nie ma czasu. Nie wiem co się stało, ale zaczęło mi dobierać takich noobów, że głowa mała. Dziwne, bo poziom mam wyższy rangę też, nie mam pojęcia dlaczego tak. Dawno tak się nie wkurzałem w jakiejś grze. :D

ocenił(a) grę na 8
Brendlej

Do tego wszystkiego dołożę na świeżo, gracze gracze i jeszcze raz gracze, odkąd Rocketa przejeli opiekunowie Fortnite i stała się free to play to jest cała idiotów, pomijam już walenie piłką gdzie popadnie aby dotknąc, ale co jest najgorsze, olewanie akcji i zbieranie dopalaczyków (po ch... pytam) poddawanie się i wychodzenie z meczy bądź wydurnianie się, dopóki mecz trwa trzeba walczyć do końca. Ktoś mi kiedyś powiedział że z botami to się ujowo gra a ja myślę że lepiej niż z idiotami bo si przynajmniej nie robi głupot i prze do przodu. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones