PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611729}
7,0 468
ocen
7,0 10 1 468
Rome: Total War Alexander
powrót do forum gry Rome: Total War - Alexander

Bieda

ocenił(a) grę na 6

Niejeden mod wydany przez fanów do Roma zawiera więcej niż ten dodatek, a tylko jedna grywalna frakcja to chyba kpina !

SirDrX

Tia, a kampania w dodatku na czas jest. Żałuję tylko że frakcja Hindusów nie została dodana wraz z Indiami do głównej kampanii.P.S Jak ktoś zna taki mod to niech zarzuci linkiem a ja będę wdzięczny (mimo iż pocinam w najnowszego Shoguna nadal mam ochotę pograć w Rome).

ocenił(a) grę na 8
MisterMuscle

Na Rome zawsze się ma ochotę, to najlepsza część serii. Ciekawe czy Rome II będzie równe fenomenalne, choć mi się wydaje że żadna grafika nie zastąpi starego dobrego Rome:TW.

ocenił(a) grę na 6
doliwaq

Jeśli chodzi o Rome II to boję się że schrzanią sprawę. Primo, już czytałem że część frakcji bedzie zablokowana na stałe dla gracza, hańba ! Zamiast dać graczowi kontrolę nad dotychczas niegrywalnymi frakcjami takimi jak Senat to oni jeszcze tną i po co ?! Miałem nadzieję że właśnie dadzą możliwość pogrania senatem, wyznaczania rodom stanowisk i zadań dla chwały Rzymu a tu oni mi numer wycinają stwierdzając że na beton zablokują część frakcji.

ocenił(a) grę na 8
SirDrX

Wielka szkoda, to właśnie ta różnorodność frakcji była najlepsza! Miałem nadzieję, że podbiję sobie Azję Galatami albo zdobędę Rzym grając Scytami lub Wenedami, a tu lipa.

ocenił(a) grę na 8
doliwaq

Można odblokować wszystkie frakcje w Total War: Rome II. Znalazłem kiedyś coś takiego na forum "Romka" i odblokowałem wszystkie frakcje, w tym z Etiopią itp. Nie podam linka, bo nie pamiętam, gdzie to jest, ale kto chce to niech poszuka i na pewno znajdzie ;).

ocenił(a) grę na 8
Leonidas453

Dobre chociaż to :) a jak wygląda różnorodność kulturowa tych państw? Są różnorodne jednostki czy raczej wszystko na jedno kopyto?

ocenił(a) grę na 8
doliwaq

Dość zróżnicowane, ale ekspertem nie jestem, bo nie grałem w Roma II za długo. Padł mi komputer i od tego czasu ograniczony jestem laptopem z zintegrowaną kartą graficzną, więc gra nie pójdzie. Ledwo gram w pierwszą odsłonę Roma na najniższych ustawieniach graficznych ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones